OnePlus 3

Pracownik OnePlusa potwierdził istnienie modelu OnePlus 3T

Plotki na temat wypuszczenia na rynek nowej wersji OnePlus 3 przybierają na sile. Do tej pory sam zainteresowany dawał do zrozumienia, że nie ma zamiaru tego robić, ale możliwe, że w ten sposób próbował po prostu ukryć przed oczami ciekawskich nadchodzący smartfon. Niestety (dla producenta), nie udało się.

Jeden z pracowników OnePlusa, a dokładniej jeden z projektantów, opublikował na swoim profilu w serwisie społecznościowym Weibo nowy wpis, zupełnie niezwiązany z działalnością swojego pracodawcy. Ale tylko pozornie. Serwis bowiem zawsze informuje, z jakiego urządzenia wysłano wpis i w tym przypadku był to… OnePlus 3T.

Otrzymaliśmy więc potwierdzenie, że OnePlus rzeczywiście planuje wypuścić na rynek nową wersję OnePlus 3. Wciąż jednak nie wiemy, na jakie zmiany względem pierwowzoru zdecydował się producent. Możemy być tylko pewni, że smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz Optic AMOLED, ponieważ Carl Pei, współzałożyciel przedsiębiorstwa, zapewnił, że nie mają zamiaru wracać do ekranów LCD.

OnePlus 3T musi jednak zaoferować coś więcej niż OnePlus 3, gdyż w innym przypadku jego istnienie byłoby zupłenie bez sensu. Mówi się więc, że nowy smartfon zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 821 (zamiast Snapdragona 820) oraz system operacyjny, bazujący na Androidzie 7.0 Nougat (podczas gdy poprzednik jeszcze czeka na aktualizację).

Źródło: Weibo przez Phone Radar