Pośmiejmy się z Google, zapłaczmy nad Nexusem 6

Parodia reklamy nowych Pixeli stworzona przez użytkownika SuperiorSandbox śmieszy i jednocześnie wprowadza w refleksyjny nastrój. Smartfon, który nadal świetnie działa i który miał swoją premierę dwa lata temu – z końcem tego miesiąca przestaje być wspierany przez Google.

Nowe Google Pixel i Pixel XL z pewnością pozostają w centrum zainteresowania fanów mobilnych technologii, jednak sporo osób przyznaje, że branży brakuje ostatnimi czasy świeżości. Wyraźnie przekazuje to filmik zręcznie zmontowany przez właściciela nie-tak-znowu-starego Nexusa 6, którego produkcję powierzono Motoroli. Styl wideo nawiązuje do reklam Pixeli i przedstawia w superlatywach „stary” sprzęt, który mimo upływu czasu mógłby być nadal wspierany przez Google.

Co ciekawe, twórca filmu postanowił podkreślić kilka zalet Nexusa 6, które wyróżniają go nawet na tle nowych smartfonów od Google. Zabrakło w nich na przykład bezprzewodowego ładowania czy głośników stereo z przodu urządzenia.

Użytkownicy Nexusa 6 ze smutkiem przyjęli wiadomość, że ich smartfony będą wspierane tylko do końca października bieżącego roku. Na osłodę pozostało im korzystać z Androida Nougat, który zaczął być udostępniany na ich urządzenia dwa tygodnie temu.

 

źródło: SuperiorSandbox przez phonearena.com