Posiadacze Galaxy Note 4 w Polsce otrzymują aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow! 22

Posiadacze Galaxy Note 4 w Polsce otrzymują aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow!

Chociaż początkowo Galaxy Note 4 miał otrzymać aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow już w lutym tego roku, to ostatecznie „stanęło” na kwietniu. Samsung w końcu wywiązał się ze swojego zadania, dzięki czemu pierwsi użytkownicy otrzymali już nową wersję systemu operacyjnego.

Z informacji, przekazanych nam przez Czytelników wynika, że aktualizacja trafiła zarówno do posiadaczy Galaxy Note 4 (model N910C z Exynosem 5433) z tzw. wolnej sprzedaży, jak i z dystrybucji operatorskiej (przynajmniej Orange). Waży ona 1327,90 MB i jest udostępniana przez OTA (Over-The-Air). Dlatego też zalecane jest pobranie jej przez Wi-Fi – chyba, że posiadacie nieograniczony pakiet danych. Pamiętajcie również, żeby przed zainstalowaniem aktualizacji upewnić się, że akumulator Waszego smartfona wskazuje co najmniej 50% poziom naładowania.

Pamiętajcie, że – jak zawsze – proces udostępniania nowej wersji systemu operacyjnego odbywa się etapami, więc niektórzy z Was będą musieli poczekać na aktualizację nieco dłużej.

Poniżej – screeny dzięki uprzejmości naszych Czytelników :)

Dzięki Rafał, Marek i Adrian!