Ponad 15 miliardów pobrań ze sklepu Apple AppStore - Tabletowo.pl

Ponad 15 miliardów pobrań ze sklepu Apple AppStore

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Ponad 15 miliardów pobrań ze sklepu Apple AppStore Aplikacje Apple Ciekawostki Nowości

Apple ogłosiło, że ze sklepu AppStore pobrano już ponad 15 miliardów aplikacji. Dokonało tego 200 milionów użytkowników iPhone’ów, iPodów touch oraz iPadów, którzy mieli do wyboru 425 000 programów, w tym 100 000 kompatybilnych z tabletem sygnowanym logo nadgryzionego jabłka.

Gigant z Cupertino wypłacił programistom 2.5 miliarda amerykańskich dolarów („zielonych”). Philip Schiller, starszy wiceprezes do spraw globalnego marketingu w firmie Apple, skomentował to wydarzenie następującymi słowami:

In just three years, the revolutionary App Store has grown to become the most exciting and successful software marketplace the world has ever seen.

W zaledwie trzy lata niezwykły AppStore stał się najpopularniejszym i odnoszącym największe sukcesy sklepem z oprogramowanie na świecie.

Ogromny, gęsty cień w kształcie nadgryzionego jabłka padł na konkurencję. Czy podobnie rekordowymi osiągnięciami mogą pochwalić się sklepy Android Market, Amazon AppStore, AppWorld, WebOS?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona