Polska cena Huawei P10 – smartfon pojawił się na stronie jednego ze sklepów internetowych (AKTUALIZACJA) | Tabletowo.pl

Polska cena Huawei P10 – smartfon pojawił się na stronie jednego ze sklepów internetowych (AKTUALIZACJA)

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze kilka dni minie, zanim w naszym kraju oficjalnie pojawi się Huawei P10, a stanie się to 20 marca. Już teraz jednak można natknąć się na ofertę tego smartfonu w internecie, za cenę 2899 złotych. Jest jednak pewna nieścisłość, jeśli chodzi o oferowany produkt…

Nowy flagowiec Huawei pojawił się wśród produktów sklepu internetowego Komputronik. Kolory, spośród których można wybierać, to czarny, biały, złoty i niebieski. Za model P10 żąda się kwoty 2899 złotych. Za Mate’a 9 trzeba było wydać w dniu premiery 100 złotych więcej. Jest to zauważalny skok cenowy względem poprzednika. Huawei P9 kosztował na początek 2399 złotych – a to dość spora różnica.

Oferta Komputronik, screen sprzed zmiany

Na stronie oferty jest jednak pewna nieścisłość. Według danych z opisu smartfonu, Huawei P10 ma mieć 32 GB pamięci wewnętrznej. To ciekawe, bo Huawei na konferencji nie pisnął słówka o wydaniu takiej wersji urządzenia – w standardzie mamy 64 GB pamięci.

Jednak z drugiej strony, na stronie Huawei, w oficjalnej specyfikacji urządzenia, Kasia znalazła informację dotyczącą edycji, która oznaczona jest znakami VTR-L09. Przy niej rzeczywiście wyraźnie pisze, że wersja ta ma mieć tylko 32 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli to prawda, i rzeczywiście otrzymamy odmianę z 32 GB ROM, to będzie to oznaczać, że Huawei nieco przesadziło z ceną za taką wersję pamięciową. Byłoby dobrze, gdyby do Polski trafiły również inne serie Huawei P10, charakteryzujące się większą ilością miejsca na dane.

Fragment specyfikacji Huawei P10

Co myślicie o Huawei P10? Czy Waszym zdaniem cena za topowy smartfon z 32 GB pamięci wewnętrznej  jest odpowiednia?

Aktualizacja:

Aktualizacja 2 (06.03.2017)

Huawei P10 „wrócił” na stronę sklepu internetowego Komputronika. Smartfon kosztuje 2699 złotych i jednak ostatecznie ma 64GB pamięci wewnętrznej (a nie 32GB). Wysyłka rozpocznie się od 21 marca.

źródło: Komputronik dzięki GSMmaniak, Huawei

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona