Polscy posiadacze Asusa Transformer Prime cieszą się z Androida Jelly Bean - Tabletowo.pl

Polscy posiadacze Asusa Transformer Prime cieszą się z Androida Jelly Bean

Tabletowo.pl Polscy posiadacze Asusa Transformer Prime cieszą się z Androida Jelly Bean Asus Nowości

Drodzy posiadacze tabletu Asus Transfromer Prime, jakie słodkości lubicie najbardziej? Pierniki, lodowe kanapki, a może żelki? Jeśli te ostatnie, mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. Zgodnie z informacjami podawanymi przez nas na początku kończącego się dziś tygodnia, tajwański koncern wypuścił aktualizację systemu do wersji 4.1 Jelly Bean, która jest już dostępna również w Polsce.

Pierwsi użytkownicy wspomnianego urządzenia, będącego pierwszą hybrydą Asusa pracującą dzięki czterordzeniowej Tegrze 3, odnotowali możliwość zasmakowania „żelki” już w nocy z piątku na sobotę. Jednak dopiero w ciągu ostatnich kilkunastu godzin z Androida Jelly Bean w Polsce mogą się cieszyć wszyscy posiadacze Asusa Transformer Prime TF201.

Tablety powinny automatycznie poinformować Was o czekającej aktualizacji do najnowszej wersji googlowskiej platformy. Jeśli tak się jednak nie stało, wejdźcie w ustawienia -> informacje o tablecie -> aktualizacja systemu.

Dzięki wszystkim za podesłane info! Broda – podziękowania za screena! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona