Pojedynek wytrzymałości: iPad mini vs Nexus 7 (wideo) - Tabletowo.pl

Pojedynek wytrzymałości: iPad mini vs Nexus 7 (wideo)

Tabletowo.pl Pojedynek wytrzymałości: iPad mini vs Nexus 7 (wideo) Apple Ciekawostki Nowości

Dziś, tj. 2 listopada 2012 roku, miała miejsce światowa (w tym polska) premiera iPada mini (gdyby ktoś pytał: tak, ja też już mam swój egzemplarz testowy). Pod wpisem na Facebooku znaczna część z Was dosadnie dała mi do zrozumienia, że nie jest tym urządzeniem ani trochę zainteresowana i że nadaje się ono tylko i wyłącznie do brutalnego popsucia. Jeśli wychodzicie z takiego właśnie założenia, ten wpis na pewno przypadnie Wam do gustu.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że obecnie najciekawszymi dwoma małymi tabletami są: Apple iPad mini oraz Google Nexus 7. W komentarzach na Tabletowo.pl można przeczytać mnóstwo porównujących oba modele wypowiedzi, które raczej krytycznie oceniają najnowszy tablet – przede wszystkim ze względu na cenę. Redakcja AndroidAuthority postanowiła nie bawić się w porównywanie suchych parametrów technicznych czy funkcjonalności urządzeń… Skupiła się na sprawdzeniu ich wytrzymałości.

Oba tablety: iPad mini i Nexus 7, zrzucone zostały trzy razy z tej samej wysokości, aczkolwiek za każdym razem spod innego kąta. Jeśli jesteście ciekawi jak skończył się ten pojedynek wytrzymałości obu modeli, zerknijcie poniżej:

źródło

Aktualizacja:

Nasz Czytelnik, Bartek, podesłał jeszcze jeden ciekawy filmik pokazujący test wytrzymałości tabletów – wśród nich Nexus 7 i iPad mini – dzięki!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona