Pojawi się OnePlus One Mini z 5-calowym ekranem za 245 dolarów? | Tabletowo.pl

Pojawi się OnePlus One Mini z 5-calowym ekranem za 245 dolarów?

Dołącz do dyskusji 0

Chyba każdy z Was zna phablet OnePlus One. Charakteryzuje się atrakcyjną ceną, dobrymi podzespołami i specyficznym systemem zaproszeń, przez co nie każdy mógł go kupić. Przy następnym modelu OnePlus One 2 (lub OnePlus Two) mają być zachowane wszystkie zalety, ale dodatkowo łatwiej będzie można go kupić. Jednak jeśli wolelibyście coś mniejszego to możliwe, że pojawi się też wersja Mini.

OnePlus One Mini ma mieć 5-calowy ekran, Snapdragona 615 oraz dwa 8-megapikselowe aparaty. Ma pracować pod kontrolą Androida 4.4.4 KitKat. Niestety, na razie to jest cała specyfikacja, jaka trafiła do sieci. Razem z nią dowiedzieliśmy się też, że zobaczymy go w 2015 roku oraz że jego cena to, w przeliczeniu, 245 dolarów.

OnePlus-One-Mini

Oczywiście zastanawiające jest czy może OnePlus pojawi się na targach CES lub MWC. Gdyby tak się stało, pokazując Mini oraz One 2 mógłby mieć swoje 5 minut, a przy okazji zabrałby trochę uwagi większym producentom. Zapewne wielu z Was zastanawia się od kiedy 5 cali to jest Mini. Trudno na to odpowiedzieć, ale już premiera Lumii 535 pokazała, że budżetowce i wszelkie telefony mające być podstawowymi urządzenia dla milionów będą celować w taki rozmiar ekranu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona