Podcast: hehTech#72 – Innowacje w codziennym życiu | Tabletowo.pl

Podcast: hehTech#72 – Innowacje w codziennym życiu

Powered by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

Dzisiejszy odcinek rozpoczniemy lekko nostalgicznie, od dziesiątej rocznicy premiery HTC Dream – smartfona, który zapoczątkował erę Androida.

Następnie będzie mały kącik motoryzacyjny, w którym znajdzie się Lexus korzystający z kamer i wyświetlaczy zamiast lusterek oraz WayRay pracujący nad rozszerzoną rzeczywistością obejmującą całą przednią szybę naszych pojazdów. Później trochę tytułowej innowacyjności w postaci inteligentnej kurtki od Xiaomi, którą będziemy mogli się ogrzać i inteligentna szczoteczka do zębów, którą aktualnie testuje Paweł. Innowacyjności poszukamy również w kąciku crowdfundingowym, w którym znajdzie się łatwy w przenoszeniu gimbal, podgrzewana maszynka do golenia oraz najcieńsza na świecie ładowarka samochodowa. Odcinek zakończymy symboliczną pogawędką o nowym Office 2019.

Spis treści:

  • 0:21 – HTC Dream
  • 8:49 – Lexus
  • 15:01 – WayRay
  • 21:47 – Inteligentna Kurtka
  • 26:00 – Inteligentna szczoteczka
  • 34:56 – Kącik crowdfundingowy
  • 48:04 – Office 2019

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na Anchor.fm, gdzie znajdziecie także wszystkie archiwalne odcinki. hehTech znajdziecie też w podcastach Apple; możecie go też dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego, hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona