Podcast: hehTech#68 – Więc chodź, pomaluj mi skałę…

Powered by Tabletowo

Na samym początku mały kącik społecznościowy, w którym pomagamy wybrać słuchawki dla jednego z naszych słuchaczy – Dawida „Dejwa” R.

Potem przejdziemy do wstępnych wrażeń z pierwszego dziecka nowej podmarki Xiaomi – Pocophone’a F1. Następnie zahaczając lekko o temat głośnej reklamacji wyświetlacza Note8 omówimy sobie trochę wyświetlacze OLED i nasz stosunek do nich. Na koniec porozmawiamy sobie o wypożyczaniu sprzętu od Apple oraz NASA, która ma bardzo nietypowy pomysł na zniszczenie kosmicznej skały zagrażającej Ziemi.

Spis treści:

  • 0:21 – Kącik społecznościowy
  • 7:22 – Pocophone F1
  • 27:33 – OLED
  • 36:16 – Wypożyczanie sprzętu Apple
  • 45:46 – NASA

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na Anchor.fm, gdzie znajdziecie także wszystkie archiwalne odcinki. hehTech znajdziecie też w podcastach Apple; możecie go też dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego, hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!