Podcast: hehTech#67 – Zero absolutne

Powered by Tabletowo

Dzisiejszy odcinek rozpocznie Paweł od swojej historii z operatorami w związku z ostatnimi poszukiwaniami idealnej oferty roamingowej, zahaczając przy okazji o Roam Like at Home. Następnie pozostając jeszcze w temacie europejskich regulacji, omówimy sobie unifikacje złączy w smartfonach w związku z tym, że Unia Europejska nie lubi się z Apple za używanie złącza Lightning.

Chwilę poświęcimy również tematowi niebieskiego światła – w jaki sposób nam szkodzi i dlaczego powinniśmy używać aplikacji go filtrujących. Na sam koniec przeniesiemy się na chwilę na międzynarodową stację ISS, gdzie udało się uzyskać temperaturę bliską zeru absolutnemu.

Spis treści:

  • 1:57 – Operatorzy
  • 23:02 – Złącza
  • 42:17 – Niebieskie światło
  • 51:54 – Najzimniejsze miejsce na Ziemi

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na Anchor.fm, gdzie znajdziecie także wszystkie archiwalne odcinki. hehTech znajdziecie też w podcastach Apple; możecie go też dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego, hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!