Podcast: hehTech#64 – Mądry pasek, mądry ręcznik

Powered by Tabletowo

W dzisiejszym odcinku będzie można wyróżnić dwa kąciki. Pierwszym z nich będą małe pojazdy odrzutowe, w ramach którego omówimy latający strój wypuszczony do sprzedaży przez Gravity Industries, Flyboard Air od Zapata Racing oraz BlackFly od firmy Opener.

Reklama

Kolejno po nim Wasz ulubiony kącik crowdfundingowy, w którym omówimy: kamerę DIY, ekspres BrewCube, French Press, samoregenerujący się namiot, dodatkowy ekran przyczepiany do laptopa, zegarki stworzone z przetopionej nielegalnej broni, portfel OraSaifu, smart-pasek do spodni oraz smart-ręcznik.

Spis treści:

Reklama
  • 0:21 – Małe pojazdy odrzutowe
  • 20:46 – Kącik crowdfundingowy

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na Anchor.fm, gdzie znajdziecie także wszystkie archiwalne odcinki. hehTech znajdziecie też w podcastach Apple; możecie go też dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego, hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!

  1. Jak kiedyś robiłem sobie dłuższą głodówkę to po jakimś czasie zaczeło nieprzyzwoicie z japy śmierdzieć. Trzeba było co chwilę myć zęby, a i tak na długo nie pomagało. Poczytałem o tym po internetach i pisali, że tak się dzieje jak organizm zapasy tłuszczu pali. Czy to prawda – nie wiem, ale wygląda na to, że tak i że ten wspomniany „haker metabolizmu” jakoś to wyczuwa, nawet w śladowych ilościach.

  2. Może to głupie pytanie, ale jak jest ten odtwarzacz na górze strony to jak np przesunąć go o 30 min? Bo tyle przesłuchałem w pracy, w domu chciałem dokończyć i… musiałem słuchać odnowa… :( Co ciekawe aplikacja na androida też nie posiada tej „amazing” funkcji… Zaczynam tęsknić za soundcloud’em :(

    PS. Tak wiem „it’s not a bug it’s a feature” :D

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama