Podcast: hehTech#57 – Zamiana ról | Tabletowo.pl

Podcast: hehTech#57 – Zamiana ról

Powered by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

Dzisiejszy odcinek będzie lekko przełomowy pod jednym względem. Dzisiaj to ja dominuję, a Paweł w większości słucha! HA! W końcu mi się udało ;)

Tematem przewodnim dzisiejszego odcinka będzie konferencja deweloperska Google I/O, o której sobie trochę porozmawiamy. Chwilę przed tym jednak odniesiemy się do kilku komentarzy z poprzedniego odcinka. Na sam koniec mała dyskusja na temat coraz to gorszej naszym zdaniem optymalizacji gier i aplikacji oraz jednostrzałowy kącik crowdfundingowy, w którym gościem będzie zegarek ładowany ciepłem naszego ciała.

Spis treści:

  • 0:40 – Komentarze widzów
  • 6:40 – Google I/O
  • 53:22 – Optymalizacja
  • 1:03:20 – Kącik crowdfundingowy

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na SoundCloud, gdzie znajdziecie także wszystkie archiwalne odcinki. HehTech znajdziecie też w podcastach Apple; możecie go też dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego, hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona