Podcast: hehTech#56 – Inspektor Gadżet

Powered by Tabletowo

Na samym wstępie należą się Wam przeprosiny za brak odcinka w ubiegłym tygodniu. Spowodowane to było moim wyjazdem na chemiczną konferencję i ogólnym brak czasu na nagranie. Dzisiejszy odcinek natomiast będzie stał pod znakiem LG, gdyż na samym początku Paweł opowie o swoich wrażeniach z otrzymanego w ramach naprawy serwisowej LG G6, a potem porozmawiamy sobie trochę o zaprezentowanym ostatnio LG G7 ThinQ.

Reklama

Oprócz tego poruszymy temat koncepcji smart-watcha, która przykuła moją uwagę, powiemy o goglach AR dla strażaków oraz nowej karcie z czytnikiem linii papilarnych od MasterCarda. Na sam koniec małe wieści ze świata medycyny, gdzie przez 36 godzin udało się utrzymać przy życiu mózg odłączony od ciała.

Spis treści:

Reklama
 • 2:19 – LG G6
 • 11:11 – LG G7 ThinQ
 • 31:27 – SmartWatch
 • 40:41 – Gogle AR dla strażaków
 • 45:28 – MasterCard
 • 52:23 – Świnki

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na SoundCloud, gdzie znajdziecie także wszystkie archiwalne odcinki. HehTech znajdziecie też w podcastach Apple; możecie go też dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego, hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!

 1. Hej, a możecie opowiedzieć trochę o windows andromeda? Nie chcę mi się w to wtajemniczać, a posłucham kiedyś przy okazji :)

  1. Opisz, proszę, dokładniej, jaki masz problem. Zbadamy co jest nie tak, bo powinno być wszystko w porządku :)

    1. A przepraszam, nie zaznaczyłem odpowiedniej opcji podczas dodawania odcinka. Można go już śmiało pobrać ;)

 2. Po tym podcaście spojrzałem na ekran swojej G6 w zupełnej ciemności i – ech, gdyby nie ten odcinek, to dalej żyłbym bez tej świadomości smugi światła przez środek ekranu.

  Co do zasilania kart płatniczych – karta bierze energię z impulsu elektromagnetycznego, który jest wysyłany podczas jej odczytu. Zapewne energii jest na tyle dużo, żeby móc wyświetlać stan konta na wbudowanym e-papierze, czy też odczytać linie papilarne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama