Podcast: hehTech#55 – Sztuczna Inteligencja na prezydenta!

Powered by Tabletowo

Dzisiejszy odcinek rozpocznie Paweł od trzech tematów. Będzie o małej aktualizacji w sprawie naprawy jego LG G5, o uchwycie samochodowym i słuchawkach Optoma NuForce BE Sport3, które dostał do recenzji. Następnie przeniesiemy się do Japonii, gdzie w jednym z miast na prezydenta kandyduje sztuczna inteligencja.

Reklama

Kolejno po tym będzie o nowej usłudze Amazonu, który będzie mógł umieścić paczkę w bagażniku naszych samochodów. A skoro jesteśmy w Ameryce, to należy wspomnieć o tym, że 15 lat temu wrzucono pierwszy film na YouTube, o czym trochę pogadamy. W USA również, a dokładnie stanie Guantanamo, można trafić do więzienia przez noszenie zegarka Casio F91-W, który jest ulubieńcem terrorystów. Na sam koniec klasycznie kącik crowdfundingowy, w którym pojawią się bezprzewodowe wodoszczelne słuchawki, dwustronny kabel i oczyszczacz powietrza wielkości puszki od coli.

Spis treści:

  • 0:21 – LG G5, uchwyt, słuchawki
  • 23:16 – AI Prezydent
  • 35:48 – Amazon
  • 46:23 – Youtube
  • 53:16 – Casio
  • 56:33 – Kącik crowdfundigowy

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na SoundCloud, gdzie znajdziecie także wszystkie archiwalne odcinki. HehTech znajdziecie też w podcastach Apple; możecie go też dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego, hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!