Podcast: hehTech#55 – Sztuczna Inteligencja na prezydenta!

Powered by Tabletowo

Dzisiejszy odcinek rozpocznie Paweł od trzech tematów. Będzie o małej aktualizacji w sprawie naprawy jego LG G5, o uchwycie samochodowym i słuchawkach Optoma NuForce BE Sport3, które dostał do recenzji. Następnie przeniesiemy się do Japonii, gdzie w jednym z miast na prezydenta kandyduje sztuczna inteligencja.

Reklama

Kolejno po tym będzie o nowej usłudze Amazonu, który będzie mógł umieścić paczkę w bagażniku naszych samochodów. A skoro jesteśmy w Ameryce, to należy wspomnieć o tym, że 15 lat temu wrzucono pierwszy film na YouTube, o czym trochę pogadamy. W USA również, a dokładnie stanie Guantanamo, można trafić do więzienia przez noszenie zegarka Casio F91-W, który jest ulubieńcem terrorystów. Na sam koniec klasycznie kącik crowdfundingowy, w którym pojawią się bezprzewodowe wodoszczelne słuchawki, dwustronny kabel i oczyszczacz powietrza wielkości puszki od coli.

Spis treści:

  • 0:21 – LG G5, uchwyt, słuchawki
  • 23:16 – AI Prezydent
  • 35:48 – Amazon
  • 46:23 – Youtube
  • 53:16 – Casio
  • 56:33 – Kącik crowdfundigowy

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Reklama

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na SoundCloud, gdzie znajdziecie także wszystkie archiwalne odcinki. HehTech znajdziecie też w podcastach Apple; możecie go też dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego, hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!

  1. To w temacie LG i serwisu – kolega kiedyś reklamował tak LG G4. Za trzecim razem zaproponowali mu wymianę telefonu na nowy, a jako że G4 już nie mieli, wymienili G4 na G5.

    Ponadto, to fajnie, że Paweł zaznaczył, że sztucznej inteligencji na razie nie ma i jeszcze długo nie będzie. Na razie mamy algorytmy, całkiem skomplikowane i wydajne, ale to wciąż tylko zaawansowane działania możliwe na taką skalę dzięki rozwojowi elektroniki, nic więcej.

  2. Ja apropo sluchawek. Pracuje w budowlance. Telefon w kieszeni, ciagle w ruchu, dziwne pozycjie i te sprawy. Kabel sie lamie i sluchawki przestaja dzialac. Do HTC one m7 mialem dolaczone dokanalowki. Wg mnie jedne z najlepszych jakich uzywalem. Nie jestem maniakiem jakosci, s koncu na budowie, w koparce, czy po prostu, halas jest taki ze i tak szczegolow nie da sie wychwycic. Srednio sluchawki padają mi po pol roku. Nie bede wydawac jakis niestworzonych kwot na sluchawki. 20zl max. Zamowilem sobie z Ali, sluchawki przypominajace Aplowskie. Nie uzywalem takich jeszcze. Teraz jade na dousznych od LG dodanych do Q6. Slucham i tak podcastow i aydiobookow. Czy Pawel albo Adrian byl by w stanie doradzic jakies sluchawki, coby nie zabily cena i mialy znosna glosnosc i jakosc? Kiedys kupilem Hamy slychawki i nie dalo sie sluchac podcastow. Tak plaski dzwiek ze az slabo mi bylo. Padly po 3 miesiącach ;p

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama