Podcast: hehTech#53 – Odcinek rocznicowy

Powered by Tabletowo

Dla wszystkich, których intrygowało dlaczego publikacja #53 odcinka jest przesunięta – 11 kwietna roku ubiegłego pojawiła się #1 odsłona hehTecha, co oznacza tylko jedno – podcastowe urodziny! Ze swojej perspektywy mogę tylko powiedzieć „WOW”, nie mogąc uwierzyć, że tyle czasu hehTech jest obecny w podcastowym świecie.

Reklama

Po małej prywacie przejdziemy do właściwych tematów. Jako pierwszy rozpocznie Paweł, reflektując się co do nowego iPada, którego ostatnio skrytykował. Następnie będzie trochę o najnowszym wideo DopeTech popularnego Marquesa Brownlee (znanego pod pseudonimem MKBHD), w którym prezentuje robota filmowego. Oprócz tego Paweł opowie krótko o nadchodzących zmianach na Twitterze, a potem ja podejmę temat firmy NeuraLink, zajmującej się łączeniem organizmów żywych z komputerami i samym modyfikowaniu swojego ciała. Na sam koniec luźno o elektrodach „wbudowanych” w tatuaże.

Spis treści:

  • 0:21 – Urodzinowo
  • 14:39 – Nowy iPad
  • 20:44 – Dope Tech
  • 25:45 – Krótko o Flamingo
  • 31:00 – NeuraLink

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na SoundCloud, gdzie znajdziecie także wszystkie archiwalne odcinki. HehTech znajdziecie też w podcastach Apple; możecie go też dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!