Podcast: hehTech#52 – Specyfikacyjna dywersyfikacja

Powered by Tabletowo

Dzisiejszy odcinek zacznie Paweł od swojej małej wyprawy do Krakowa, gdzie na zaproszenie x-komu mógł testować nowego Galaxy S9+ i opowie nam o swoich wrażeniach na temat koreańskiego flagowca. Następnie przejdziemy do omówienia jego bezpośredniego konkurenta jakim jest Huawei P20 i P20 Pro. Kolejno po tym poruszymy też temat premiery Xiaomi Mi Mix 2S. Na sam koniec będzie trochę o Flippym – robocie który został zwolniony z pracy.

Reklama

Spis treści:

 • 1:29 – Samsung Galaxy S9+
 • 17:15 – Huawei P20, Huawei P20 Pro
 • 42:09 – Xiaomi Mi Mix 2s
 • 48:33 – Flippy – pierwszy robot zwolniony z roboty

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Reklama

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Tego odcinka możecie posłuchać w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na SoundCloud, gdzie znajdziecie również wszystkie archiwalne odcinki, a także w podcastach Apple lub dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!

 1. W kwestii tego przedniego aparatu w mi mix2s od kiedy to trzeba robić szybko selfie. Poza tym ludzie czy nie ma nic ciekawszego wokół was do fotografowania niż własna facjata.

  1. Może z tą szybkością robienia zdjęcia faktycznie przesadziłem, niemniej umiejscowienie na spodzie jest dla mnie po prostu niewygodne. Plus zdarza się, że trzeba zrobić jakieś zdjęcie przednią kamerką. Pomijam że w dzisiejszych realiach selfie są dla niektórych bardzo ważne, stąd nie można tego tematu w jakiś sposób bagatelizować. Samostrzały na insta same się nie zrobią ;)

 2. Poniedziałek – shufflecast: 20 minut wyśmiewania i krytykowania P20. Wtorek – hehtech: pół godziny zachwytów nad P20 ;)))
  A widzieliście (słysyszeliście?), że AntyWeb zaczęło płodzić podcast? Słuchacie? ;)) Może w ogóle jakiś temat w którymś z odcinków, o tym jakich podcastów sami słuchacie z wszelakich dziedzin? Ile słuchacie, kiedy słuchacie? Może coś godnego polecenia? ;))

  1. Między nami i ekipą Shufflecast nie było żadnych umów co do odmiennych wrażeń z P20 jakby ktoś się tutaj doszukiwał teorii spiskowych ;)

   O podcaście AntyWebu słyszałem, ale nie zdążyłem się z nim jeszcze zapoznać. Ogółem myślę, że podejmiemy tematykę jak to jest u nas z podcastami, ale nie w najbliższym odcinku, bo został już nagrany (aczkolwiek temat podcastów też się w nim pojawi) :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama