Podcast: hehTech#36 – Asus ROG Strix Magnus X3000 Turbo Pro Power TDI

Powered by Tabletowo

Osoby słuchające nas w miarę regularnie wiedzą, że obaj z Pawłem jako mikrofonów używamy Reloopa sPodcastera. Na rynku pojawiła się jednak nowa mikrofonowa perełka – Asus ROG Strix Magnus, będąca propozycją skierowaną dla graczy. Z racji tego, że uwielbiamy temat gamingowego sprzętu, nie mogliśmy o tym nie porozmawiać ;)

Będzie też kącik muzyczny, a w nim roczne podsumowanie WrappedMe2017 od Spotify. Dowiecie się jak wygląda nasza muzyka od strony statystyk. Następnym naszym tematem będzie Qualcomm wraz z jego nowym flagowym procesorem – Snapdragonem 845 oraz trochę o smartfonowych podzespołach.

Pochylimy się również nad koncepcją oglądania reklam za pakiety internetu, które będziemy mogli później wykorzystać na własny użytek. A skoro już była mowa o reklamach, to poruszyliśmy także temat zastąpienia reklam na stronach internetowych skryptami wykorzystującymi nasze komputery jako koparki Bitcoinów. A skoro już poruszyliśmy temat Bitcoinów, to nie obyło się bez dłuższej pogadanki o kryptowalutach i ewentualnym inwestowaniu. Na sam koniec krótko o Folx, czyli operatorze w aplikacji.

Spis treści:

  • 0:25 – Mikrofony (ROG, Razer)
  • 11:29 – WrappedMe
  • 18:39 – Snapdragon 845
  • 32:50 – Pakiety danych za reklamy
  • 40:31 – Kryptowaluty
  • 1:00:26 – Folx

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!