Podcast: hehTech#25 – Czy warto kupować flagowce w tak wysokich cenach?

Powered by Tabletowo

W dzisiejszym odcinku pojawiła się nowa osoba w postaci Damiana Pracza, który wraca do pisania na Tabletowo. Będzie trochę o ulubionej firmie naszego gościa, której część przejęło Google, zastanowimy się nad tym, czy Asus może namieszać trochę na rynku oraz czy warto kupować flagowe smartfony w ofertach przedsprzedażowych mimo ich wysokiej ceny. Na samym końcu porozmawiamy o głośnikach bezprzewodowych, a w ramach ciekawostki dowiecie się również jakiego telefonu prywatnie używa były prezes Microsoftu – Bill Gates.

Spis treści:

Reklama
  • 0:25 – Damian Pracz w podcaście
  • 7:22 – Przejęcie przez Google części HTC
  • 20:04 – Czy Asus może namieszać na rynku?
  • 35:44 – Czy warto kupować flagowce w tak wysokich cenach?
  • 42:57 – Bezprzewodowe głośniki

 

Z racji tego, iż nie mamy w zwyczaju nagrywać w trójkę, dzisiejszy hehTech będzie trochę chaotyczny (co mieliśmy okazję udowodnić Wam przy okazji osiemnastego odcinka), jednak mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

Przy okazji mogliście zwrócić uwagę na to, że nie ma już „wstępniaka” w postaci fragmentu odcinka przed jinglem – w komentarzach pojawił się głos, że jest on zbędny i wręcz przeszkadza. Dajcie znać jaki początek wolicie – z małym wprowadzeniem czy bez.

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!