Ważne

Podcast: hehTech#18 – dlaczego Earpodsy są słabe?

Powered by Tabletowo

iTunesRSS

Dzisiejszy odcinek rozpoczniemy od Apple, który postanowił wkroczyć w świat Instagrama. Omówimy sobie przy okazji również iPody, które ostatnio amerykańska firma wycofała ze sprzedaży oraz pogadamy bezpośrednio o muzyce – jej formatach odtwarzania i samym sprzęcie. Następnie przedyskutujemy czy w obecnych czasach jest jeszcze możliwa rewolucja w segmencie technologii, którą zakończymy dyskusją o YotaPhone 3.

Spis treści:

 • 1:42 – Apple na Instagramie, wycofanie iPodów ze sprzedaży, trochę o formatach muzyki i samym sprzęcie audio
 • 23:29 – Wizjonerstwo, rewolucja w segmencie mobilnych technologii
 • 38:47 – YotaPhone 3

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Komentarze

 • LuckyOne

  Ja mam pytanie, jako wybitny niesłuchowiec. Czy zamierzacie dorzucać do podcastów, choćby w surowej formie, zapisy rozmów? Ponieważ słuchanie dla mnie to mordęga.
  P.S. Dzięki za pozdro. :D Też ślę chłopaki. ;)

  • Adrian Patej

   Póki co hehTech będzie występował tylko w formie odsłuchowej, bez zapisu rozmów. Mamy jednak nadzieję, że uda Ci się słuchać nasz podcast bez żadnych trudności ;)

   A jak oceniasz ekran e-papierowy w Yocie? Korzystałeś z niego często? Nie było z nim żadnych problemów?

   • LuckyOne

    W sumie to głownie z niego korzystam, z racji tego, że dużo czytam (Legimi + RSS), dlatego dla mnie to jest strzał w 10. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to trochę mała rozdzielczość (przy niewielkiej czcionce litery trochę poszarpane są) i brak podświetlenia, ale ekran jest wysokiej jakości, ma wysoki kontrast, dlatego wystarczy nawet niewielka ilość światła, żeby dało się na nim czytać.
    Spoko opcją jest ekran startowy, który sobie ustawiłem z godziną, pogodą, baterią i powiadomieniami o zdarzeniach (telefony, smsy, maile i inne). Prawie w ogóle nie muszę odblokowywać OLEDa, jeśli nie muszę.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona