Początek 2015 będzie należeć do LG? Flex 2 i urządzenia ze Snapdragonem 810? 17

Początek 2015 będzie należeć do LG? Flex 2 i urządzenia ze Snapdragonem 810?

Na pewno kojarzycie wygięte telefony od LG i Samsunga. Dla wielu mała rewolucja, ale ja nie do końca zrozumiałem ich sens. Zdecydowanie jest to ciekawe rozwiązanie, któremu warto się przyjrzeć, ale tak wygięte ekrany nie są moim zdaniem najbliższą przyszłością rynku mobilnego. Jednak już na początku 2015 powinniśmy zobaczyć następne LG G Flexa

Jak poinformował niezawodny @evleaks w pierwszym kwartale powinniśmy poznać phablet LG G Flex 2. Co ciekawe ma on mieć jeszcze ciekawsze rozwiązania niż „samolecząca” się obudowa, która jest bardzo interesującym dodatkiem w aktualnym Flexie. Wyświetlacz prawdopodobnie będzie mieć również 6 cali, ale jego rozdzielczość ma być większa niż 720p. 

Jednak to nie wszystkie nowości jakie dostarczył @evleaks. LG w tym samym czasie ma również pokazać jedno pierwszych urządzeń z linii Silver, o której dokładnie pisał Patryk. Ma ono być wyposażone w procesor Qualcomm MSM8994. Będzie to 8-rdzeniowy Snapdragon 810 pracujący w technologii big.LITTLE.

Na razie są to pierwsze przecieki, więc nie wiadomo czy mówimy tu o dwóch urządzeniach czy może to Flex 2 będzie wyposażony w ten procesor. Mnie bardziej od ekranu zastanawiają inne ciekawe funkcje, o których pisał @evleaks, ponieważ obudowa Flex i jej lecznicze właściwości prezentują się świetnie. Waszym zdaniem to będzie rozwinięcie tej „umiejętności” czy może Koreańczycy wymyślili coś zupełnie nowego?

Źródło