Pocophone F1 z kolejnymi udoskonaleniami, ale nadal bez Netflixa w HD | Tabletowo.pl

Pocophone F1 z kolejnymi udoskonaleniami, ale nadal bez Netflixa w HD

Dołącz do dyskusji 0

Pocophone F1 to bez wątpienia świetny smartfon. Jest owocem pracy inżynierów Xiaomi i oferuje dobry stosunek ceny do jakości. Urządzenie cieszy się niesłabnącym wsparciem ze strony producenta i regularnie uzyskuje aktualizacje udoskonalające jego działanie.

Jak donosi serwis Android Autorithy, dobiegają końca prace nad ciemnym motywem systemowym dla Pocophone F1. Ostatnia aktualizacja oprogramowania dla tego urządzenia zoptymalizowała rozpoznawanie linii papilarnych i wprowadziła pewne ulepszenia wizualne, w tym więcej opcji kompozycji i siatki układu ekranu głównego. Teraz zespół programistów kontynuuje pracę nad pożądanymi ze strony użytkowników funkcjami takimi, jak nagrywanie w 4K 60 fps i – co ważniejsze – obsługa HD Netflix.

Funkcje te miały pojawić się na pokładzie Pocophone F1 już w październiku. Jak jednak widać, ich wprowadzenie jest dużo bardziej czasochłonne, niż się wydawało. Zespół pracujący nad oprogramowaniem dla tego urządzenia zarzeka się, że wersja beta Netflixa HD ma zostać udostępniona jeszcze przed końcem tego roku. Ponadto programiści pracują nad rozwiązaniem pomniejszych problemów – jak opóźnieniami w pracy ekranu dotykowego, kłopotami z prawidłowym funkcjonowaniem Android Auto, czy nad wprowadzeniem ciemnego motywu systemowego.

Recenzja Pocophone F1. Brak NFC to tylko jedna z jego wad

Warto wspomnieć, że Xiaomi wystartowało już z otwartymi beta testami Androida Pie dla Pocophone F1. Jest też wysoce prawdopodobne, że smartfon ten w przyszłym roku uzyska dostęp do Androida Q – padły już bowiem takie zapowiedzi ze strony producenta.

A czy Wy korzystacie z Pocophone F1?

Źródło: Android Autorithy

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona