Planujesz zakup Poco F2 Pro? To idealny moment!

Qualcomm Snapdragon 865 za mniej niż 2000 złotych? Bardzo proszę! Poco F2 Pro jeszcze szerzej uchyla drzwi do bezkompromisowej wydajności w bardzo korzystnej cenie.

Niezrównana wydajność za rozsądną cenę

O Poco F2 Pro, smartfonie niedawno utworzonej submarki Xiaomi, wiemy już właściwie wszystko. Za rozsądne pieniądze oferuje najwyższą dostępną obecnie wydajność (Snapdragon 865), ekran AMOLED bez jakichkolwiek ozdobników (mechanizm wysuwania przedniej kamerki odziedziczony po poprzedniku – Xiaomi Mi 9T Pro) i bardzo solidny zestaw aparatów. Teraz, dzięki chwilowej obniżce ceny, Poco F2 Pro stał się jeszcze bardziej konkurencyjny.

Poco F2 Pro

Poco F2 Pro, czyli ile można zmieścić w smartfonie za mniej niż 2000 zł?

1999 złotych to cena, za jaką obecnie można kupić Poco F2 Pro w polskich sklepach, między innymi w Media Expert. Biorąc pod uwagę możliwości tego urządzenia, jest to w chwili obecnej absolutny lider kategorii cena/jakość, dystansujący praktycznie całą konkurencję o kilka długości.

Poco F2 Pro w Media Expert

Trzeba się spieszyć

Zgodnie z informacją na stronie producenta, obniżka ceny zaczyna się od 23 lipca i potrwa przez 10 kolejnych dni. Liczba urządzeń w promocji jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. W tej cenie Poco F2 Pro to zdecydowanie łakomy kąsek.

Smartfon nie tylko do gier

Podzespoły umieszczone wewnątrz mogą świadczyć o tym, że jest to urządzenie dedykowane przede wszystkim tym, którzy chętnie grają w gry mobilne przy pomocy swoich smartfonów. Nie zmienia to jednak faktu, że bez żadnych obaw może po niego sięgnąć znacznie szersze grono zainteresowanych, począwszy od fanów Xiaomi, miłośników smartfonowej fotografii przez szukających wydajnego smartfona z mocną baterią (4700 mAh) po chcących wyposażyć się w urządzenie wspierające najnowsze standardy łączności, w tym sieć 5G i WiFi 6.

POCO F2 Pro

Promocją objęta została wersja wyposażona w 6GB RAM i 128 GB pamięci na dane użytkownika (bez możliwości rozszerzenia). W Media Expert Poco F2 Pro dostępny jest w szarej, purpurowej i białej wersji kolorystycznej.