Planujesz zakup Poco F2 Pro? To idealny moment!

Qualcomm Snapdragon 865 za mniej niż 2000 złotych? Bardzo proszę! Poco F2 Pro jeszcze szerzej uchyla drzwi do bezkompromisowej wydajności w bardzo korzystnej cenie.

Reklama

Niezrównana wydajność za rozsądną cenę

O Poco F2 Pro, smartfonie niedawno utworzonej submarki Xiaomi, wiemy już właściwie wszystko. Za rozsądne pieniądze oferuje najwyższą dostępną obecnie wydajność (Snapdragon 865), ekran AMOLED bez jakichkolwiek ozdobników (mechanizm wysuwania przedniej kamerki odziedziczony po poprzedniku – Xiaomi Mi 9T Pro) i bardzo solidny zestaw aparatów. Teraz, dzięki chwilowej obniżce ceny, Poco F2 Pro stał się jeszcze bardziej konkurencyjny.

Poco F2 Pro

Poco F2 Pro, czyli ile można zmieścić w smartfonie za mniej niż 2000 zł?

1999 złotych to cena, za jaką obecnie można kupić Poco F2 Pro w polskich sklepach, między innymi w Media Expert. Biorąc pod uwagę możliwości tego urządzenia, jest to w chwili obecnej absolutny lider kategorii cena/jakość, dystansujący praktycznie całą konkurencję o kilka długości.

Reklama

Poco F2 Pro w Media Expert

Trzeba się spieszyć

Zgodnie z informacją na stronie producenta, obniżka ceny zaczyna się od 23 lipca i potrwa przez 10 kolejnych dni. Liczba urządzeń w promocji jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. W tej cenie Poco F2 Pro to zdecydowanie łakomy kąsek.

Smartfon nie tylko do gier

Podzespoły umieszczone wewnątrz mogą świadczyć o tym, że jest to urządzenie dedykowane przede wszystkim tym, którzy chętnie grają w gry mobilne przy pomocy swoich smartfonów. Nie zmienia to jednak faktu, że bez żadnych obaw może po niego sięgnąć znacznie szersze grono zainteresowanych, począwszy od fanów Xiaomi, miłośników smartfonowej fotografii przez szukających wydajnego smartfona z mocną baterią (4700 mAh) po chcących wyposażyć się w urządzenie wspierające najnowsze standardy łączności, w tym sieć 5G i WiFi 6.

POCO F2 Pro

Promocją objęta została wersja wyposażona w 6GB RAM i 128 GB pamięci na dane użytkownika (bez możliwości rozszerzenia). W Media Expert Poco F2 Pro dostępny jest w szarej, purpurowej i białej wersji kolorystycznej.

  1. Nie ma co się spieszyć bo po premierze One Plusa Nord muszą powalczyć lepszą ceną o klientów..

    1. Nie pomogło namieszanie z nazwą. Poprzednik był sprzedawany jako Xiaomi Mi 9T Pro (Redmi K20 Pro), ten jako Poco F2 Pro (Redmi K30 Pro). Gdyby zachowano konsekwencję i nazwano go Mi 10T Pro mógłby zostać odebrany tak ciepło jak poprzednik.

      1. Nie, nie mogli tak nazwać, bo to nie jest Mi 10T Pro. To zupełnie inna konstrukcja niż Mi 10, a Mi 9 i Mi 9T były identyczne, pomijając chowanie kamery i kilka lepszych podzespołów. POCO F2 Pro ma zupełnie inny ekran od Mi 10 i kompletnie inną cenę.

  2. Kupiłem dla żony na Ali z wysyłką z Hiszpanii (czyli brak VAT i cła) za 1940 zł wersję 8/256. Lepszy ram i pamięć główna, większa pojemność, mniejsza cena. Mam mi9t pro i jeśli ten będzie równie dobry to rewelacja. Ogólnie nazwa się nie liczy tylko jakość wykonania, możliwości i stosunek jakości do ceny. Tutaj jest na dobrym poziomie więc moim zdaniem opłaca się. Ale każdy musi kupować pod siebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama