Po Windows Blue przyjdzie pora na Threshold? Najprawdopodobniej wiosną 2015 roku - Tabletowo.pl

Po Windows Blue przyjdzie pora na Threshold? Najprawdopodobniej wiosną 2015 roku

Dołącz do dyskusji 0

Złośliwi twierdzą, że koncernowi z Redmond udaje się co druga wersja systemu operacyjnego Windows i w sumie trudno nie przyznać im racji…. Najnowsza odsłona platformy, Windows 8, moim (i nie tylko moim) zdaniem była bardzo niedopracowana i brakowało w niej ogólnej spójności. Na szczęście aktualizacja do Windows 8.1 sytuację znacznie poprawiła i spowodowała, że praca na tablecie z tą wersją systemu – akurat mam na myśli Asusa Transformer Book T100 – była bardzo wygodna (tak, też się dziwię, że cokolwiek takiego wyszło spod moich palców – jeszcze jakiś czas temu było to nie do pomyślenia). Ostatnia aktualizacja (do Windows 8.1) nosiła nazwę Blue. Co będzie dalej? Wiele wskazuje na to, że Threshold.

Z informacji ujawnionych przez Mary Jo Foley z ZDNet wynika, że na wiosnę 2015 roku Microsoft planuje wypuszczenie fali aktualizacji swoich systemów operacyjnych, pod nazwą Threshold. Mają zawierać usprawnienia Windowsa, Windows Phone oraz Xbox One.

Póki co nie możemy utożsamiać Threshold z zupełnie nową wersją systemu (Windows 9?), a jedynie z aktualizacją, mającą wprowadzać wiele nowości i udogodnień – zwłaszcza tych dążących do większego zbliżenia się i połączenia systemów (w pewnym stopniu do zunifikowania): pecetowego, smartfonowego i konsolowego.

Threshold to jednak odległa przyszłość. Na bliższą Microsoft przewiduje większą aktualizację Windows 8.1 („Windows 8.1 Update 1”). Jak podaje wspomniana Mary Jo Foley, takowa aktualizacja ma nadejść w drugim kwartale 2014 roku.

Microsoft nie komentuje powyższych doniesień.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona