Plush z abonamentem - bonusy za staż i tańsze opłaty dla dwóch numerów | Tabletowo.pl

Plush z abonamentem – bonusy za staż i tańsze opłaty dla dwóch numerów

Dołącz do dyskusji 0

Plus zaprezentował nowość w ofercie Plusha. Dotąd oferta ta była klasycznym pre-paidem. To się nie zmieniło, jednak obok niej Plus dodał nową możliwość – korzystanie z Plusha w formie abonamentu, czyli Plush ABO.

Abonament będzie można ograniczyć ramami czasowymi lub podpisać umowę na czas nieokreślony. Oferta jest w gruncie rzeczy dość jasna. Dostępne będą cztery pakiety:

  • za 10 zł/mies. – 1 GB internetu, nielimitowane SMS/MMS, 0,19 zł za minutę połączenia do wszystkich, przesył danych z Facebooka za darmo
  • za 20 zł/mies. – 3 GB internetu, nielimitowane SMS/MMS, 0,19 zł za minutę połączenia do wszystkich, przesył danych z Facebooka za darmo
  • za 25 zł/mies. – 10 GB internetu, nielimitowane SMS/MMS, nielimitowane połączenia do wszystkich, przesył danych z Facebooka Messengera, Instagrama i WhatsApp za darmo
  • za 25 zł/mies., ale na czas określony (24 miesiące) – 15 GB internetu, nielimitowane SMS/MMS, nielimitowane połączenia do wszystkich, przesył danych z Facebooka Messengera, Instagrama i WhatsApp za darmo, dodatkowo pakiet Video Free 3 miesiące za darmo

Plush ABO oferuje dodatkowe bonusy za lojalność w ABO za 25 zł. Staż jest nagradzany na różnych etapach „znajomości” z Plushem:

  • po 3 miesiącach – dodatkowe 2 GB (razem 12 GB)
  • po 6 miesiącach – dodatkowe 4 GB (razem 14 GB)
  • po 12 miesiącach – dodatkowe 6 GB (razem 16 GB)
  • po 24 miesiącach – dodatkowe 10 GB (razem 20 GB)

W każdym z pakietów można podczas wakacji zrobić sobie miesięczne „wolne” od abonamentu, w myśl zasady „nie korzystasz – nie płacisz”. Oczywiście wszystko zgodnie z regulaminem, ale ogólnie rzecz biorąc, rzecz sprowadza się do wysłania SMSa pod odpowiedni numer lub oznaczenia odpowiedniej opcji w aplikacji mobilnej.

Oprócz tego Plush ma ofertę dla dwojga, dostępną jedynie w pakiecie za 25 zł (na czas nieokreślony lub w umowie na 24 miesiące). Wtedy miesięczna opłata dla każdego numeru spada do 20 zł, zachowując wszystkie przywileje.

Szczegółowe omówienie wszystkich detali pakietów znajdziecie na stronie Plusha.

Nowa oferta, skierowana głównie do młodych, ma szansę znaleźć swoich zwolenników. W tej formie wydaje mi się, że nie odstaje już tak bardzo w porównaniu do ofert innych operatorów. Co o niej myślicie?

źródło: informacja prasowa, Plush

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona