Duże zmiany w Plush na kartę – internet gratis po każdym doładowaniu, a do tego 10 GB na YouTube | Tabletowo.pl

Duże zmiany w Plush na kartę – internet gratis po każdym doładowaniu, a do tego 10 GB na YouTube

Dołącz do dyskusji 0

Nie tylko Plus zmienił zasady w swojej ofercie na kartę. To samo uczyniła również marka-córka Plush. Co ciekawe, w obu przypadkach nowości są bardzo podobne, aczkolwiek klienci tego ostatniego mimo wszystko dostaną nieco więcej.

Podobnie, jak w elastycznej ofercie na kartę w Plusie, tak i w najnowszej odsłonie oferty na kartę w Plush klienci dostaną w prezencie internet po każdym uzupełnieniu konta. Po doładowaniu kwotą 5 złotych otrzymają 100 MB, za 10 złotych 1 GB, za 20 złotych 3 GB, za 25 złotych 10 GB, za 50 złotych 20 GB, za 100 złotych 50 GB, a za 200 złotych 100 GB. Wszystkie ww. pakiety ważne są przez 30 dni (w Plusie na kartę ważność jest różna).

Po uzupełnieniu konta kwotą od 5 do 20 złotych użytkownik dostaje również bezpłatny transfer w aplikacji Facebooka na 30 dni. W przypadku doładowań za co najmniej 25 złotych, dochodzą do tego programy Messenger, Instagram i WhatsApp oraz dodatkowo 10 GB transferu do wykorzystania na YouTube. Wszystkie bonusy także ważne są przez 30 dni kalendarzowych.

Pieniądze z doładowania zostają na koncie – użytkownik może kupić za nie na przykład jeden z pakietów no limit. Za 10 złotych są nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich na 30 dni, za 20 złotych nielimitowane rozmowy do wszystkich na 30 dni, a za 25 złotych nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich. Doładowując więc konto za 25 złotych miesięcznie, można mieć do dyspozycji całkiem fajny pakiet (sumując wszystkie bonusy).

Użytkownik może także wykupić pakiet 200 GB internetu za 10 złotych na 30 dni do wykorzystania w godzinach 1:00-8:00 oraz włączyć rok ważności konta. Przy okazji Plush informuje, że w sprzedaży pojawią się nowe startery, w których klienci na start dostaną co najmniej 6 GB internetu.

Polecamy również:

Plus wprowadza nową, elastyczną ofertę na kartę – internet po każdym doładowaniu, a do tego pakiety no limit

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona