Duże zmiany w Plush na kartę - internet gratis po każdym doładowaniu, a do tego 10 GB na YouTube - Tabletowo.pl

Duże zmiany w Plush na kartę – internet gratis po każdym doładowaniu, a do tego 10 GB na YouTube

Dołącz do dyskusji 0

Nie tylko Plus zmienił zasady w swojej ofercie na kartę. To samo uczyniła również marka-córka Plush. Co ciekawe, w obu przypadkach nowości są bardzo podobne, aczkolwiek klienci tego ostatniego mimo wszystko dostaną nieco więcej.

Podobnie, jak w elastycznej ofercie na kartę w Plusie, tak i w najnowszej odsłonie oferty na kartę w Plush klienci dostaną w prezencie internet po każdym uzupełnieniu konta. Po doładowaniu kwotą 5 złotych otrzymają 100 MB, za 10 złotych 1 GB, za 20 złotych 3 GB, za 25 złotych 10 GB, za 50 złotych 20 GB, za 100 złotych 50 GB, a za 200 złotych 100 GB. Wszystkie ww. pakiety ważne są przez 30 dni (w Plusie na kartę ważność jest różna).

Po uzupełnieniu konta kwotą od 5 do 20 złotych użytkownik dostaje również bezpłatny transfer w aplikacji Facebooka na 30 dni. W przypadku doładowań za co najmniej 25 złotych, dochodzą do tego programy Messenger, Instagram i WhatsApp oraz dodatkowo 10 GB transferu do wykorzystania na YouTube. Wszystkie bonusy także ważne są przez 30 dni kalendarzowych.

Pieniądze z doładowania zostają na koncie – użytkownik może kupić za nie na przykład jeden z pakietów no limit. Za 10 złotych są nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich na 30 dni, za 20 złotych nielimitowane rozmowy do wszystkich na 30 dni, a za 25 złotych nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich. Doładowując więc konto za 25 złotych miesięcznie, można mieć do dyspozycji całkiem fajny pakiet (sumując wszystkie bonusy).

Tabletowo.pl Duże zmiany w Plush na kartę - internet gratis po każdym doładowaniu, a do tego 10 GB na YouTube GSM Nowości

Użytkownik może także wykupić pakiet 200 GB internetu za 10 złotych na 30 dni do wykorzystania w godzinach 1:00-8:00 oraz włączyć rok ważności konta. Przy okazji Plush informuje, że w sprzedaży pojawią się nowe startery, w których klienci na start dostaną co najmniej 6 GB internetu.

Polecamy również:

Plus wprowadza nową, elastyczną ofertę na kartę – internet po każdym doładowaniu, a do tego pakiety no limit

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona