Czy jedziesz do Rosji na MŚ, czy na inny koniec świata, w Plusie kupisz korzystne pakiety internetu w roamingu | Tabletowo.pl

Czy jedziesz do Rosji na MŚ, czy na inny koniec świata, w Plusie kupisz korzystne pakiety internetu w roamingu

Dołącz do dyskusji 0

Za miesiąc oficjalnie rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 i z pewnością niejeden fan tego sportu wybierze się do Rosji, aby na własne oczy obejrzeć rozgrywane w tym kraju mecze. Plus postanowił przygotować ofertę, dzięki której jego klienci będą mogli kupić w dobrej cenie paczkę internetu, aby na wyjeździe bez obaw korzystać z sieci. Przy okazji wprowadzono też zmiany w promocji „Pakiet Orientalny”.

Już od dziś, tj. 15 maja 2018 roku, do 31 sierpnia 2018 roku abonenci Plusa, którzy korzystają z abonamentu, mogą włączyć jeden z dwóch pakietów internetu do wykorzystania w roamingu na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Kazachstanu. 1 GB kosztuje 60 złotych, natomiast za 2,5 GB trzeba zapłacić 120 złotych. Pakiet nie obejmuje jednak transmisji, wykorzystywanej do MMS-ów.

Wykupiona paczka danych ważna jest przez jeden pełny okres rozliczeniowy. Po wykorzystaniu całego transferu, transmisja danych komórkowych w roamingu jest automatycznie blokowana. Klient może zdjąć blokadę, ale musi się liczyć z tym, że za kolejne megabajty będzie już płacił zgodnie z obowiązującym go cennikiem. W jednym czasie można jednak włączyć nieograniczoną liczbę promocyjnych pakietów. Niewykorzystany transfer przepada.

Komenda aktywacyjna dla abonentów, będących osobami fizycznymi, w tym prowadzących działalność gospodarczą

Wszystkie informacje na temat powyższej promocji znajdziecie również w podlinkowanym poniżej regulaminie promocji. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – pod warunkiem, że korzystają oni z oferty abonamentowej, gdyż opłata za pakiety doliczana jest do rachunku telefonicznego.

Regulamin Promocji „Rosja piłka” (PDF)

Przy okazji Plus wprowadził także zmiany w promocji „Pakiet Orientalny” – lista państw, w których można korzystać z pakietów, została powiększona o 57 nowych pozycji i obejmuje już aż 93 krajów (te spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Amerykę Środkową i Południową, Afrykę, Bliski, a także Daleki Wschód). Do tego klienci mogą korzystać z internetu również na statkach i promach (Telenor Maritime).

„Pakiet Orientalny – tani Internet w Roamingu” – cennik

Wszystkie informacje na temat powyższej promocji znajdziecie również w podlinkowanym poniżej regulaminie promocji. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – pod warunkiem, że korzystają oni z oferty abonamentowej, gdyż opłata za pakiety doliczana jest do rachunku telefonicznego. Pakiet ważny jest przez jeden pełny okres rozliczeniowy. Po wykorzystaniu dostępnego transferu, dalsza transmisja jest blokowana. Klient może jednak zlecić zdjęcie tejże blokady.

Regulamin Promocji „Pakiet Orientalny – tani Internet w Roamingu” (PDF)

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona