fot. Pixabay

Plus odświeża ofertę na kartę dla klientów z Ukrainy

Obecnie w Polsce przebywa sporo obywateli Ukrainy, którzy opuścili swój kraj, aby podjąć pracę lub rozpocząć studia w kraju nad Wisłą. Plus od dłuższego czasu sprzedaje dedykowaną dla nich ofertę na kartę, lecz właśnie zdecydował się ją nieco odświeżyć.

Od teraz za 25 złotych miesięcznie klienci będą mogli wykupić pakiet nielimitowanych rozmów ze wszystkimi w Polsce oraz nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów. Oprócz tego, po każdym doładowaniu otrzymają pakiet internetu (jego wielkość i okres ważności uzależnione są od kwoty, jaką zostanie uzupełnione konto). Przy doładowaniach od 5 do 20 złotych użytkownicy dostaną też bezpłatny transfer w Ipla i plus music, a jeśli zdecydują się na wyższą kwotę doładowania, wówczas bezpłatny transfer dotyczyć będzie również aplikacji Viber, Facebook i Messenger. Z pakietu można jednak korzystać wyłącznie na terenie Polski.

Reklama
fot. Plus

Po każdym doładowaniu ważność konta przedłużana jest o jeden rok. Do tego klientów obowiązywać będą preferencyjne stawki połączeń do sieci Kyivstar, Vodafone i Lifecell – 19 groszy za minutę – oraz za SMS-a (33 grosze). Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy kupić dowolny starter sieci Plus (oprócz Prosto na Kartę), w tym także ten specjalny w języku ukraińskim, a następnie uruchomić promocję „Taniej na Ukrainę”, wysyłając bezpłatny SMS o treści 19 pod numer 80161.

fot. Plus

Przy okazji warto przypomnieć, że klienci z Ukrainy mogą również dzwonić na dedykowaną infolinię, na której mogą porozmawiać z konsultantami w ich ojczystym języku. Jest ona czynna w godzinach 8:00 – 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614. Do tego w tym przypadku także obowiązuje promocja „Poleć Plusa”, o której możecie przeczytać w podlinkowanym poniżej artykule.

Taniej na Ukrainę – regulamin promocji (PDF)

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/06/15/plus-na-karte-plush-na-karte-polecenie-prezent-bonus-premia-5-gb-internetu-na-30-dni-regulamin-zasady/

Źródło: informacja prasowa