Plus logo

19 marca Plus wprowadzi na rynek nową ofertę na kartę – ma być prosto i przejrzyście

14 lutego Plus wprowadził nową ofertę w przypadku umów, podpisywanych na czas określony. Zielony nie zapomina jednak o pre-paidzie. Od 19 marca w jego portfolio pojawi się zupełnie nowa propozycja dla osób, ceniących sobie prostotę i przejrzystość zasad, a do tego chcących płacić tylko za to, z czego faktycznie korzystają.

Oferta Prosto na Kartę jest naprawdę prosta. Za minutę połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-a, MMS-a i 1 MB transmisji danych klient zapłaci 19 groszy. Do tego środki po każdym doładowaniu ważne są przez jeden rok. Jak podaje Plus, to propozycja skierowana do osób, nie potrzebujących usług typu no-limit. Użytkownicy zapłacą bowiem jedynie tylko za to, z czego faktycznie skorzystali.

W ofercie Prosto na Kartę Plus przewidział jeszcze dwa udogodnienia. Po pierwsze, po każdym doładowaniu konta kwotą minimum 25 złotych klient może przez 30 dni kalendarzowych korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów ze wszystkimi w Plusie. Usługę należy włączyć jednak kodem *136*11*02#, ale wystarczy to zrobić tylko raz. Środki z doładowania pozostają na koncie, więc użytkownik może je przeznaczyć na przykład na rozmowy i SMS-y do innych sieci.

Drugim udogodnieniem jest pakiet 3 GB internetu za 5 złotych, również ważny przez 30 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia.

fot. Plus

Przyznaję, że w pierwszej chwili nowa oferta Prosto na Kartę wydała mi się trochę „starodawna”, lecz Plus ma rację, że nie wszyscy potrzebują usług typu no-limit. Osobom, które mniej dzwonią i SMS-ują oraz korzystają z internetu (jeśli w ogóle), powinna spodobać się nowa propozycja Zielonego. Szczególnie, że środki ważne są przez rok, czyli nie należy się martwić, że kiedyś przepadną i trzeba na siłę doładowywać konto, kumulując na nim coraz większą kwotę.

Źródło: informacja prasowa