Promocja: Poleć ofertę Plus na kartę lub Plush na kartę i zgarnij ze znajomym po 5 GB internetu na 30 dni

Najskuteczniejsza reklama nie pojawia się w telewizji, internecie czy radiu. Najlepszą rekomendacją są zadowoleni użytkownicy. Plus o tym wie i dlatego zachęca swoich obecnych klientów, aby polecili oni jego ofertę swoim znajomym. Jeśli uda im się to skutecznie zrobić, obie strony dostaną po 5 GB internetu na 30 dni.

Osoba polecająca może być użytkownikiem taryfy 36.6, PiszMów Dobowy, Sami Swoi, iPlus na Kartę, Nowy Plus Internet na Kartę, Plus Internet na Kartę, Easy, Nowy Simplus, Plus na Kartę, Plus na Kartę Więcej Do Wszystkich, Plus na Kartę Więcej przez Rok, Plus na Kartę Więcej Internetu i SMSów, Plus na Kartę Więcej w Plusie, Simplus, Team 7, Twój Profil, Plus na Kartę bez limitu, Ja + Na Kartę, Ja + Internet na Kartę, Ja + Na Kartę I, Prosto na Kartę, Plush bez limitu, Plush na Kartę i Nowy Plush. Osoba polecona musi z kolei wybrać taryfę Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę, Ja + Na Kartę, Ja + Na Kartę I, Ja + Internet na Kartę lub Nowy Plush.

Reklama

Aby skorzystać z promocji, osoba polecająca musi wysłać numer osoby poleconej w (bezpłatnej) wiadomości SMS na numer 80520. Żeby bonus został przyznany, osoba polecona może być nowym klientem z maksymalnym stażem 30 dni kalendarzowych – jeśli będzie dłużej korzystała z usług Plusa/Plusha, wówczas polecający nie otrzyma prezentu od operatora. W praktyce oznacza to tyle, że po skutecznym poleceniu najlepiej jak najszybciej wysłać numer osoby poleconej.

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, zarówno osoba polecająca, jak i polecona otrzymają pakiet 5 GB internetu na 30 dni. Transfer można zużyć jedynie na terenie Polski. Niewykorzystane megabajty przepadają po 30 dniach. Polecający może w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego dostać maksymalnie 10 pakietów po 5 GB każdy – za kolejne skuteczne polecenia nie otrzyma już żadnego bonusu.

Promocja obowiązuje od 15 czerwca 2018 roku do odwołania.

Poleć Plusa – regulamin promocji (PDF)

Poleć Plusha – regulamin promocji (PDF)

Źródło: informacja prasowa