Od teraz numer na kartę z Plusa i Plusha zarejestrujesz też w kiosku RUCH-u | Tabletowo.pl

Od teraz numer na kartę z Plusa i Plusha zarejestrujesz też w kiosku RUCH-u

Dołącz do dyskusji 0

Plus postanowił ułatwić proces rejestracji numerów na kartę i zwiększyć liczbę miejsc, w których można to zrobić. Od teraz nie trzeba już koniecznie iść do salonu, a wystarczy udać się do najbliższego kiosku RUCH-u.

Procedura rejestracji wygląda dokładnie tak samo: sprzedawcy należy przedstawić dowód osobisty, paszport lub kartę stałego pobytu, aby ten mógł wprowadzić wszystkie wymagane dane do systemu. W przypadku obecnych klientów potrzebny jest też numer karty (sprawdzić go można wysyłając SMS o treści KARTA na numer 80105).

Plus zapewnia, że klienci nie muszą bać się o to, że ich personalia dostaną się w niepowołane ręce. Wszystko od razu trafia bezpośrednio na serwery operatora. Zarejestrować numer mogą wszystkie osoby pełnoletnie a także niepełnoletnie, które ukończyły 13. rok życia i posiadają dokument tożsamości.

W przypadku klientów, którzy mają już zarejestrowany numer lub/i posiadają umowę abonamentową, cała procedura jest jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza i można ją przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Przedstawia to poniższa grafika.

Plus na Kartę Plus GSM rejestracja numeru karty SIM

Powyższa informacja dotyczy użytkowników ofert Plus na KartęPlush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona