Plus rozdaje użytkownikom ofert na kartę i MIX bony na Myjnię Premium na stacjach benzynowych Circle K | Tabletowo.pl

Plus rozdaje użytkownikom ofert na kartę i MIX bony na Myjnię Premium na stacjach benzynowych Circle K

Dołącz do dyskusji 0

Operatorzy nagradzają swoich klientów za lojalność na przeróżne sposoby. Czasami prezenty są naprawdę zaskakujące, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tym razem prawdziwą gratkę mają użytkownicy oferty na kartę i MIX w Plusie, ponieważ po doładowaniu konta mogą otrzymać bon na Myjnię Premium na stacjach benzynowych Circle K.

Zima na dobre nas opuściła, lecz wciąż przypominają ją brudne samochody, które jeżdżą po ulicach. Dobrą okazją do umycia pojazdu były niedawne święta wielkanocne, ale tylko teoretycznie, ponieważ w praktyce każdy chyba jeszcze pamięta, jaką wtedy aurę sprawiła nam pogoda (u mnie na przykład w Poniedziałek Wielkanocny rano leżał śnieg).

Teraz jednak już wiosna pokazała się w pełni, więc wypadałoby umyć autko. A jeżeli ktoś – oprócz brudnego samochodu – ma również numer w Plusie na kartę lub MIX, to może od operatora dostać bon na Myjnię Premium na stacjach benzynowych Circle K (dawn. Statoil). Wystarczy, że najpierw wyśle bezpłatny SMS o treści MYJNIA na numer 80150, poczeka na potwierdzenie aktywacji promocji „Auto na błysk”, a następnie doładuje konto kwotą co najmniej 20 złotych za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego.

Wśród tych ostatnich znajdują się strony www.doladuj.plus.pl, www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.doladowania.payu.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl i www.mpay.pl oraz strony internetowe i aplikacje mobilne banków. Liczą się także doładowania, wykonane za pomocą aplikacji mPotwór, mPay, doładowania.pl i Skycash.

W zwrotnej wiadomości klient otrzyma kod promocyjny, uprawniający go do skorzystania z Myjni Premium na stacjach benzynowych Circle KPromocja trwa do 9 maja 2018 roku lub do wyczerpania zapasów bonów (a jest ich w sumie 5100 sztuk). Kupony należy zrealizować najpóźniej do 31 grudnia 2018 roku, ale raczej nikt nie będzie tyle czekał ;)

Regulamin Promocji „Auto na błysk”

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona