Plus dorzuca użytkownikom ofert na kartę pakiety minut i internetu do wykorzystania w Unii Europejskiej | Tabletowo.pl

Plus dorzuca użytkownikom ofert na kartę pakiety minut i internetu do wykorzystania w Unii Europejskiej

Dołącz do dyskusji 0

Wakacje już oficjalnie się rozpoczęły i wiele osób prędzej lub (nieco) później wybierze się na wymarzone, zagraniczne wakacje. Przed takim wyjazdem zawsze trzeba zrobić i przygotować całą masę rzeczy, więc Plus postanowił odjąć swoim klientom jedno zmartwienie i dorzucić im w gratisie pakiety minut i internetu do wykorzystania w Unii Europejskiej. Oczywiście wcześniej należy jednak spełnić kilka warunków.

Przede wszystkim niniejsza promocja skierowana jest wyłącznie do użytkowników ofert na kartę. Jest ona uruchamiana automatycznie, jeśli klient spełni warunki, o których zaraz powiem. Oferta jest też ograniczona czasowo – obowiązuje od dnia 29 czerwca 2018 roku do odwołania, ale nie później niż do 9 października 2018 roku, czyli przez cały sezon urlopowy.

W ramach promocji użytkownik otrzyma pakiet 100 minut (łącznie na połączenia wykonane i odebrane), ale pod warunkiem, że ma wykupiony pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych na terenie Polski. Plus da swojemu klientowi także pakiet 0,5 GB internetu i tutaj warunkiem jest posiadanie odpłatnego pakietu na transmisję danych w kraju.

Pakiet 100 minut ma taką samą ważność, jak pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, natomiast pakiet 0,5 GB internetu aktywowany jest w momencie uruchomienia pakietu na krajową transmisję danych i ma taką samą ważność, jak i on. Bonusy można wykorzystać na terenie Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Islandii i Liechtensteinie.

Po wykorzystaniu ww. pakietów lub w sytuacji, kiedy użytkownik nie spełnia warunków, aby je otrzymać, klientów obowiązują dopłaty w wysokości 7 groszy za minutę wykonanego połączenia głosowego, 5 groszy za minutę odebranego połączenia głosowego i 4,66 złotych za każdy gigabajt transmisji danych. Mowa cały czas oczywiście o korzystaniu z usług poza granicami Polski.

Regulamin Promocji „Pakiety UE”

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona