Plus daje za darmo pakiet 7 GB internetu za doładowanie online, ale jest jeden haczyk | Tabletowo.pl

Plus daje za darmo pakiet 7 GB internetu za doładowanie online, ale jest jeden haczyk

Dołącz do dyskusji 0

Osobiście nie uznaję innego sposobu doładowania konta niż za pośrednictwem bankowości internetowej lub dedykowanej strony internetowej mojego operatora, lecz znam masę osób, które cały czas polegają na kartach-zdrapkach lub wydrukach z terminali w sklepie. Plus zachęca jednak klientów do uzupełniania konta poprzez internet, dając w zamian pakiet 7 GB internetu.

Oferta skierowana jest do użytkowników ofert na kartę i MIX, którzy w ciągu ostatnich 365 dni nie doładowywali konta za pośrednictwem internetu, w tym również bankowości internetowej. Jeżeli spełniacie ten warunek, w bardzo prosty sposób możecie zgarnąć darmowy pakiet 7 GB internetu do wykorzystania na terenie Polski.

Pierwsze, co trzeba zrobić, to wysłać SMS o treści PAKIET (wielkość liter nie ma znaczenia) na numer 80505. W następnej kolejności należy doładować konto kwotą co najmniej 5 złotych za pośrednictwem strony www.plus.pl/doladujonline. Bezpłatny pakiet 7 GB internetu zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin i będzie ważny przez następnych 7 dni. Użytkownik zostanie poinformowany SMS-em o jego włączeniu.

Promocja obowiązuje od dziś, tj. 16 maja 2018 roku do odwołania. Pakiet 7 GB internetu można wykorzystać wyłącznie na transmisję danych na terenie Polski, w roamingu międzynarodowym nie. Niewykorzystany transfer przepada. Stan dostępnego transferu można sprawdzić krótkim kodem *136# lub *121# w przypadku taryf Plus Internet na Kartę, Nowy Plus Internet na Kartę i Ja+Internet na Kartę. Aby móc korzystać z pakietu, należy mieć ważne konto i co najmniej 1 grosz na nim.

Regulamin Promocji Pakiet internet 7 GB

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona