Klienci Plus Mix od teraz również mogą ubezpieczyć ekran w swoim smartfonie i tablecie | Tabletowo.pl

Klienci Plus Mix od teraz również mogą ubezpieczyć ekran w swoim smartfonie i tablecie

Dołącz do dyskusji 0

Wyświetlacz to najbardziej podatny na uszkodzenia element smartfona i tabletu. Warto więc na niego uważać i go chronić. Oprócz zakupu folii i szkła, można także zainwestować w ubezpieczenie ekranu. Od teraz mogą je wykupić również klienci Plusa, którzy wybiorą ofertę Mix.

Opcja ubezpieczenia wyświetlacza to już standard w przypadku abonamentów, lecz od dziś, tj. 4 lipca 2018 roku, zakupić taką usługę mogą też klienci Plusa, którzy wybiorą ofertę Mix. Pierwszy miesiąc jest darmowy, a od następnego miesięczna opłata za ubezpieczenie wyniesie 7 złotych. W jego ramach użytkownik otrzymuje roczny limit na naprawy w wysokości 700 złotych (odnawia się on co 12 miesięcy), nie ma natomiast limitu ilościowego napraw.

Klient, który wykupi ubezpieczenie wyświetlacza, może liczyć na naprawdę uszkodzenia w autoryzowanym serwisie, bez względu na jego przyczynę. Na terenie Polski transport sprzętu do i z serwisu jest bezpłatny i odbywa się w systemie door-to-door, czyli użytkownik nadaje przesyłkę i ją odbiera w dogodnym dla siebie miejscu, np. w domu, resztą zajmuje się firma kurierska. Za dodatkową opłatą klienci mogą też otrzymać urządzenie zastępcze na czas naprawy.

Klienci otrzymują również dostęp do dedykowanej infolinii technicznej, portalu internetowego umożliwiającego zgłoszenie uszkodzenia (działa on 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu) i aplikacji SmartSkaner+, pozwalającej sprawdzić stan techniczny urządzenia. Wydaje się więc, że za siedem złotych miesięcznie można zapewnić sobie spokój i zażegnać obawę o kosztowną naprawę uszkodzonego wyświetlacza.

Powyższa oferta obowiązuje zarówno smartfony, jak i tablety, kupione w ofercie Plus Mix. Warto też dodać, że wykupienie ubezpieczenia nie wyklucza odpowiedzialności producenta (gwarancja) i sprzedawcy (rękojmia). Klient w każdej chwili może także zrezygnować z tej usługi.

Regulamin Usługi „Serwis Wyświetlacza MIX” (PDF)

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona