fot. Pexels

Nowe oferty w Plus MIX – coś dla tych, którzy dużo korzystają z internetu oraz dla strasznych gaduł

Oferty operatorów zmieniają się nieustannie – coś się pojawia, coś znika i tak cały czas. Tym razem Plus postanowił wprowadzić dwa nowe pakiety w MIX-ie. Jeden jest przeznaczony dla tych, którzy dużo korzystają z internetu, a mniej rozmawiają, natomiast drugi dla osób lubiących sobie pogadać przez telefon.

Od jutra, tj. 24 października, klienci będą mogli wybrać jedną z dwóch nowych ofert (oprócz już dostępnych): Internetowy MIX i Rozmowny MIX. W pierwszym przypadku dostępne są trzy warianty miesięcznych zobowiązań: 30 złotych, 40 złotych i 50 złotych. W MIX30 klient otrzyma nielimitowane rozmowy w sieci, 100 minut do innych sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 4 GB internetu. W MIX40 będzie miał natomiast do dyspozycji 200 minut do obcych sieci i 6 GB internetu, natomiast w MIX 50 400 minut do innych sieci i aż 8 GB internetu.

Reklama

Rozmowny MIX będzie z kolei dostępny w dwóch wariantach miesięcznych zobowiązań: 30 złotych i 40 złotych. W pierwszym przypadku klienci otrzymają nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci, 400 minut do innych sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 0,5 GB. W drugim natomiast klient ma mieć do dyspozycji nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (reszta parametrów oferty pozostaje taka sama).

Nowe oferty w Plus MIX (fot. Plus)

Plus stworzył Internetowy MIX i Rozmowny MIX po to, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Pierwsza oferta skierowana jest do tych, którzy częściej korzystają z internetu, ale za to mniej rozmawiają przez telefon. Druga natomiast powstała z myślą o gadułach, używających internetu raczej sporadycznie.

Na koniec warto przypomnieć, że w ramach oferty MIX klienci kupują również urządzenie (klasyczny telefon, smartfon lub inny sprzęt), więc z wiadomych powodów ceny poszczególnych pakietów są wyższe niż w przypadku pre-paida.

Źródło: informacja prasowa