Plus wprowadza nową, elastyczną ofertę na kartę - internet po każdym doładowaniu, a do tego pakiety no limit - Tabletowo.pl

Plus wprowadza nową, elastyczną ofertę na kartę – internet po każdym doładowaniu, a do tego pakiety no limit

Wiosna w pełni, więc to już ostatni dzwonek, aby zrobić porządki w portfolio. Plus niedawno wprowadził nową, bardzo prostą ofertę na kartę, skierowaną do klientów, którzy nie potrzebują usług typu no limit, tylko chcą płacić za to, z czego faktycznie korzystają. Teraz operator przygotował coś dla bardziej wymagających – „Elastyczna na kartę” to oferta, w której po każdym doładowania użytkownik dostaje paczkę internetu, a do tego może też dokupić pakiety no limit.

Na pierwszy rzut oka „Elastyczna na kartę” wygląda na ofertę typowo internetową, ponieważ każde doładowanie premiowane jest określonym pakietem danych – wiadomo, im kwota jest wyższa, tym więcej użytkownik dostaje transferu. Najmniej jest to 0,10 GB (ważne przez 5 dni), najwięcej zaś 100 GB (ważne przez 180 dni). W przypadku uzupełnienia konta kwotą od 5 do 20 złotych, klient może bez ograniczeń korzystać z IPLI i Plus Music. Jeśli natomiast doładuje większą, to wtedy nie będzie liczony transfer również za używanie Facebooka, Messengera i Vibera.

Tabletowo.pl Plus wprowadza nową, elastyczną ofertę na kartę - internet po każdym doładowaniu, a do tego pakiety no limit GSM Nowości

Co bardzo ważne, pakiety internetowe przyznawane są gratis, więc pieniądze z doładowania zostają na koncie. Użytkownik może je wykorzystać na przykład na zakup pakietów typu no limit. Za 20 złotych dostanie nielimitowane rozmowy do wszystkich na 30 dni i 4 GB internetu po doładowaniu 20 złotych na 20 dni. Za 25 złotych otrzyma z kolei nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 10 GB internetu po doładowaniu 25 złotych na 30 dni. Za darmo można też włączyć rok ważności konta lub nielimitowane rozmowy i SMS-y ze wszystkimi w Plusie.

Tabletowo.pl Plus wprowadza nową, elastyczną ofertę na kartę - internet po każdym doładowaniu, a do tego pakiety no limit GSM Nowości

Plus przy okazji poinformował, że wprowadza do sprzedaży nowe startery. W każdej startówce za 5 złotych klient dostanie teraz 6 GB internetu na start. Z kolei w przypadku startera za 15 złotych dawane jest 30 GB na dobry początek oraz kolejne 30 GB na rok po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 złotych.

Co sądzicie o nowej ofercie na kartę Plusa?

Regulamin Promocji „Startery w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” 

Polecamy również:

Duże zmiany w Plush na kartę – internet gratis po każdym doładowaniu, a do tego 10 GB na YouTube

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona