Plus wprowadza ofertę, jakiej jeszcze na polskim rynku nie było – Duet na Kartę

Duet na Kartę w Plusie

Na rynku nie brakuje ofert na abonament, w których duety premiuje się dodatkowym rabatem. Na próżno jednak szukać takiego rozwiązania w pre-paidach. Plus postanowił załatać tę lukę i jako pierwszy pozwoli użytkownikom ofert na kartę łączyć się w pary.

Promocja skierowana jest do osób, które korzystają z taryf JA + NA KARTĘJA + NA KARTĘ IJA + Internet na Kartę. Już na wstępie trzeba dodać, że prawie wszystkie konfiguracje są dozwolone, z jednym tylko wyjątkiem:

  • 2 x JA + NA KARTĘ,
  • 2 x JA + NA KARTĘ I,
  • JA + NA KARTĘ + JA + NA KARTĘ I,
  • JA + NA KARTĘ + JA + Internet na Kartę,
  • JA + NA KARTĘ IJA + Internet na Kartę.

Warunkami przystąpienia do promocji są co najmniej 15-dniowy staż w sieci przynajmniej jednego członka duetu oraz włączenie i utrzymywanie na obu numerach aktywnej promocji „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” (taryfy JA + NA KARTĘJA + NA KARTĘ I) lub „Pakiety Internetowe JA + Internet na Kartę” (co najmniej 30 GB; taryfa JA + Internet na Kartę). Do tego wymagane jest posiadanie aktywnego konta (choć to oczywiste).

Aby stworzyć duet, pierwsza osoba musi wysłać numer telefonu drugiej na bezpłatny numer 80012. Następnie ta druga zostanie poproszona o potwierdzenie zaproszenia poprzez odesłanie SMS-a o treści „TAK” na numer 80014. Co ciekawe, jedna osoba może być jednocześnie członkiem aż trzech duetów, aczkolwiek rabat i tak zostanie przyznany tylko raz.

No właśnie, rabat. Każdy członek duetu otrzyma co miesiąc rabat w wysokości 4 złotych w przypadku taryf JA + NA KARTĘJA + NA KARTE I lub 5 złotych w taryfie JA + Internet na KARTĘ na pakiet internetowy 30 GB.

Duet na Kartę w Plusie

Regulamin Promocji „DUETY w Plus na KARTĘ”

Źródło: informacja prasowa