Masz abonament w Plusie? Za 25 zł miesięcznie dostaniesz dodatkowe 60 GB internetu

Od jutra rusza w Plusie nowa promocja, w której będąc abonentem oferty głosowej, dobierzemy sobie 60 GB internetu za 25 zł. Zdecydujemy przy tym, czy chcemy, by dodatkowe gigabajty zasiliły konto abonenckie, czy też chcemy dostać nową kartę SIM do wykorzystania w Domowym Internecie LTE.

Promocja skierowana jest do osób posiadających abonament za 50 zł. Standardowo w tej opcji mamy 12-gigabajtowy pakiet internetowy, ale korzystając z nowej oferty Plusa, za 75 zł miesięcznie będzie można z jednej karty SIM korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów, roamingu w UE i 120 minut połączeń międzynarodowych, i w sumie z 72 GB internetu.

Reklama

Korzystając z drugiej opcji, czyli wybierając Domowy Internet LTE, klient dostaje zrabatowaną o 50% ofertę Plus Internet z pakietem podstawowym 60 GB i „LTE bez końca” na oddzielnej karcie SIM do wykorzystania na potrzeby internetu domowego dla całej rodziny i na różnych urządzeniach.

Bliźniacza oferta pojawi się w Plusie dla Firm. Tam klienci biznesowi za dodatkowe 25 zł netto miesięcznie otrzymają dodatkowo pakiet internetowy 70 GB na smartfon albo – na dodatkowej karcie SIM – Internet do biura uwzględniający usługę LTE bez końca.

źródło: materiały prasowe