Tylko dziś: Plus rozdaje darmowe gigabajty za wygrane mecze polskich siatkarzy

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się dopiero w przyszłym roku, ale już teraz Plus zamierza świętować fakt wywalczenia przez polską reprezentację piłki siatkowej startu w rundzie kwalifikacyjnej.

Poniedziałek właśnie stał się nieco lepszy dla klientów Plus na Kartę i Plus Mix. Mogą oni otrzymać dodatkowe darmowe gigabajty w ramach promocji związanej z meczami turnieju, który odbył się w miniony weekend w Gdańsku.

Reklama

Gigsy za siatkówkę przyznawane są za wygrane sety oraz mecze. Za każdy wygrany set przyznawany jest 1 GB, a za wygrany mecz dodatkowe 3 GB. Zysk można łatwo policzyć: ponieważ Polacy pokonali pozostałe trzy drużyny (Tunezję, Francję i Słowenię), można dostać dodatkowe 18 GB!

Jedynym minusem jest to, że promocja trwa tylko przez jeden dzień – dziś, czyli w poniedziałek 12 sierpnia. Aby otrzymać dodatkowe gigabajty należy wysłać na numer 80404 bezpłatnego SMS-a o treści SIATKÓWKA. Dodatkowe GB będą aktywne przez 7 dni.

Z bonusu nie można korzystać w roamingu. Nie obejmuje też pakietowej transmisji danych w ramach usługi MMS, które rozliczane są zgodnie z cennikiem taryfy, z której korzysta abonent.

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie.

źródło: informacja prasowa, Plus