fot. Plus

Plus ułatwi użytkownikom prepaidów wyrazić swoje uczucia, bo na Walentynki daje 50% więcej doładowania

Jutro Walentynki, Love Is In The Air, też to czujecie? Jeżeli tak i przy okazji jesteście klientami Plusa i jednocześnie użytkownikami oferty na kartę, to wręcz idealnie się składa. Specjalnie na Święto Zakochanych operator przygotował promocję, w ramach której do każdego doładowania (które spełni określone w regulaminie warunki) dorzuci dodatkowe 50% w prezencie.

Promocja trwa od 14 lutego (od godziny 0:00) do 15 lutego (do godziny 23:59) 2018 roku i skierowana jest do użytkowników ofert Plus Na Kartę, Simplus, Sami Swoi i 36i6, którzy w ww. okresie doładują swoje konto kwotą z przedziału od 30 do 99 złotych. Aby otrzymać bonus w wysokości 50% zasilenia, należy zlecić je jedną z niżej wymienionych metod:

  • poprzez stronę internetową: www.plus.pl/doladujonline, www.doladujplushbezlimitu.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl, www.mpay.pl,
  • poprzez stronę internetową banku (pełna lista dostępna w podlinkowanym poniżej regulaminie; zapewne w tym punkcie chodzi o bankowość internetową),
  • za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media S.A.,
  • za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl (z możliwością pobrania ze Sklepu Play i App Store).

Bonus zostanie przyznany automatycznie, lecz nie przedłuża on ważności konta. Całość środków można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne, dostępne dla klienta, tzn. rozmowy, SMS-y (z regulaminu wynika, że na te o tzw. podwyższonej opłacie także), MMS-y i internet.

Regulamin promocji 50% więcej na Walentynki

Źródło: informacja prasowa