Plotki, zdjęcia i koncept przedstawiający Sony Xperię Z5 | Tabletowo.pl

Plotki, zdjęcia i koncept przedstawiający Sony Xperię Z5

Czyli czego możemy spodziewać się po nadchodzącym flagowcu

Dołącz do dyskusji 0

Do sieci jakiś czas temu trafiły pierwsze fotografie, które rzekomo przedstawiają nadchodzącego flagowca od Sony. Dziś pojawiło się również wideo oraz grafiki, które – bazując na poprzednich informacjach – przedstawiają wygląd Xperii Z5. Jak Wam się podoba?

Podobno Sony Xperia Z5 będzie 5,5-calowym smartfonem z wyświetlaczem Full HD (rozdzielczość 4K pojawi się prawdopodobnie w modelu z „plusem”). Sercem urządzenia ma zostać procesor Qualcomm Snapdragon 810 wraz z 3 lub 4 GB pamięci RAM. W telefonie zagości również matryca o rozdzielczości między 21 a 27 Mpix.

Najważniejsze jest jednak, że Sony Xperia Z5 w końcu będzie nieco inaczej wyglądającym smartfonem z mocno przebudowaną nakładką systemową. Jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach telefon będzie posiadał zmieniony fizyczny klawisz zasilania – zamiast standardowo okrągłego przycisku będziemy mieli do czynienia z bardziej podłużnym. Warto dodać, że właśnie w nim producent prawdopodobnie umieści czytnik linii papilarnych.

Poniżej znajdziecie również koncept przedstawiający to, jak może wyglądać Xperia Z5.

Sony Xperia Z5 może zadebiutować już w przyszłym miesiącu podczas konferencji IFA w Berlinie. Mam nadzieję, że nowy smartfon nie będzie już kolejnym „odgrzewanym kotletem”, lecz całkiem nowym urządzeniem.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona