Mocne tytuły w czerwcowym PlayStation Plus

Czytając opinie użytkowników PS4 o ostatnich grach w PS Plus można odnieść wrażenie, że gracze średnio są zadowoleni z tytułów oferowanych w ramach tego abonamentu. Czy czerwcowa propozycja od Sony to zmieni? Moim zdaniem powinna, bo w tym miesiącu na naszych PS4 zawitają naprawdę świetne gry.

Borderlands: The Handsome Collection

Jeśli czekacie na Borderlands 3, to może warto będzie przypomnieć sobie przed premierą odświeżoną drugą część serii wraz z Borderlands: The Pre-Sequel! Obydwie odsłony tej uznanej serii strzelanek zostały zremasterowane i uzupełnione o wszystkie możliwe DLC. Posiadacze PlayStation 4 Pro i Xbox One X będą mogli się cieszyć dodatkowymi bajerami graficznymi. A na koniec pozostaje coraz rzadziej spotykany w dzisiejszych grach tryb splitscreen — który pozwoli na grę z kumplem na jednym ekranie.

Sonic Mania

Drugą grą w czerwcowym PS Plus jest Sonic Mania z 2017 roku. Jest to powrót do korzeni niebieskiego jeża, który powinien się spodobać zarówno fanom serii, jak i osobom niezaznajomionych z tym cyklem platformówek (jeśli to możliwe). Mamy tu zarówno nowe etapy, jak i kilka wariacji na temat starych odsłon serii. Wszystko podane w staroszkolnej oprawie graficznej przypominające czasy Segi Genesis. Oceny Sonic Mania na serwisie Metacritic oscylują wokół 86 punktów od recenzentów. Gra ma tryb kooperacji.

Borderlands: The Handsome Collection i Sonic Mania będą dostępne za darmo dla posiadaczy PlayStation Plus od 4 czerwca 2019 roku.

Na koniec przypomnijmy, że gry, które zostaną wycofane z PS Plus wraz z nadejściem czerwcowej oferty to What Remains of Edith Finch i Overcooked. Microsoft nie podał jeszcze oferty Games With Gold dla Xbox One i Xbox 360 – gdy tylko takowa się pojawi, od razu was o tym poinformujemy.

A co wy sądzicie o czerwcowej ofertach PlayStation Plus? Dajcie znać w komentarzach!