PlayStation Plus na rok PS Plus Promocja

Skończyła Ci się subskrypcja PlayStation Plus? Sony ma dla Ciebie promocję!

Skończył Ci się właśnie abonament PlayStation Plus? To mam dla Ciebie dobrą informację – Sony wystartowało z kuszącą promocją na swoją konsolową subskrypcję. Kupując PlayStation Plus na rok, zaoszczędzić możesz aż 60 złotych!

Reklama

PlayStation Plus w promocji!

Na całym świecie jest już grubo ponad 40 milionów aktywnych abonentów PlayStation Plus. Jeśli jeszcze nie należysz do tego grona (lub niedawno skończyła Ci się subskrypcja), to Sony ma dla Ciebie pewną propozycję.

PlayStation Plus promocja PS Plus na rok

Jeszcze przez 4 dni, aż do 23 marca, masz okazję zakupić roczną subskrypcję PlayStation Plus w cenie zaledwie 180 złotych. Dzięki temu, w skali roku, zaoszczędzić możecie aż 60 złotych! Z promocji skorzystać mogą tylko ci posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5, którzy nie mają obecnie aktywnej subskrypcji PS Plus.

Co daje aktywna subskrypcja PlayStation Plus? Przede wszystkim liczyć można na comiesięczne darmowe gry — w tym miesiącu do zgarnięcia jest między innymi Final Fantasy VII Remake! Oprócz tego dostajesz dostęp do trybów wieloosobowych we wszystkich grach (bez PS Plus, możesz grać online tylko w produkcje free-to-play).

Mało? To dodatkowo możesz korzystać ze specjalnych dodatkowych promocji na gry w sklepie PlayStation Store. Dostajesz również dostęp do 100 GB pamięci w chmurze, a także do specjalnych cyfrowych dodatków do takich gier, jak Fortnite czy Apex Legends.

Jakiś czas temu skorzystać można było również z rabatów PlayStation Rewards, które pozwalały na tańsze zakupy u różnych zewnętrznych partnerów PlayStation, takich jak KFC czy Muscat. Niestety, na ten moment PlayStation Rewards zniknęło bez żadnych zapowiedzi z Polski, ale jest szansa, że wkrótce zostaną one przywrócone.

Promocja na PlayStation Plus!