Reklama
PlayStation Plus na rok PS Plus Promocja

Oferta PlayStation Plus na maj 2019 lepsza od Games with Gold

W majowym PS Plus będziemy gotować

Microsoft nie popisał się szczególnie w tym miesiącu, jeśli chodzi o tytuły w majowym Game with Gold. Sony więc nie miało zbyt wysoko zawieszonej poprzeczki i może też dzięki temu ich oferta wygląda całkiem nieźle.

Reklama

Overcooked na początek

Głównym daniem (cóż za piękna gra słów), dla PS Plusa w tym miesiącu zostaje Overcooked, czyli bardzo ciepło przyjęta… kulinarna gra akcji z 2016 roku od studia Ghost Town Games. Celem gry jest przygotowywanie dań przy pomocy z góry określonych receptur. Tytuł jest ukazany z perspektywy izometrycznej i może się poszczycić szybkim i wymagającym gameplayem. Jest to na pewno oryginalna i na swój sposób ciekawa gra, którą warto sprawdzić szczególnie w trybie kooperacji z przyjaciółmi. Dodatkowo tytuł ten może się poszczycić prostą, ale kolorową i zabawną oprawą graficzną.

A do tego What Remains of Edith Finch

Drugą grą w majowym PS Plusie jest What Remains of Edith Finch, czyli bardzo ciekawa gra przygodowa, będąca swoistym zbiorem historii pewnej rodziny, na którą padła tajemnicza klątwa. Wszystko jest podane za pomocą bardzo klimatycznej oprawy audiowizualnej. Gra może się pochwalić bardzo wysokimi ocenami, zarówno graczy, jak i recenzentów, więc jej również warto dać szansę w tym miesiącu.

Jak więc widać majowa oferta PlayStation Plus jest całkiem niezła – tym bardziej, gdy zestawimy ją z konkurencją. Gry będą dostępne do pobrania od 7 maja 2019 roku.

Na koniec przypomnijmy też, co w maju dostanie konkurencja — Majowe Games with Gold dla Xboxa wygląda następująco:

  • Marooners (Xbox One): 1 – 31 maja,
  • The Golf Club 2019 (Xbox One): 16 maja – 15 czerwca,
  • Earth Defense Force: Insect Armageddon (Xbox One wsteczna kompatybilność i Xbox 360): 1 – 15 maja,
  • Comic Jumper (Xbox One wsteczna kompatybilność i Xbox 360): 16 – 31 maja.

A co wy sądzicie o majowej ofertach PlayStation Plus i Games with Gold? Dajcie znać w komentarzach!