Niespodziewany bonus! Pierwszy sezon gry HITMAN do pobrania za darmo w PlayStation Store

W obecnej sytuacji ciężko mieć jakiekolwiek plany na majówkę, poza okazyjnym wyjściem na spacer. Całe szczęście wielu producentów i wydawców gier dba o to, żebyśmy mieli w co grać na konsolach (i nie tylko), bez wydawania grosza z portfela. Co chwilę informujemy Was o kolejnych tytułach, w które można za darmo zagrać, a do tego pakietu dołącza teraz pierwszy sezon HITMAN w wersji na PlayStation 4.

IO Interactive udostępniło za darmo cały pierwotny sezon przygód naszego ulubionego, łysego zabójcy z kodem kreskowym na głowie, ale tylko dla posiadaczy konsoli PlayStation 4. Grę możecie pobrać z PlayStation Store, o tutaj. Jest to jednak oferta tymczasowa i „spróbowanie” gry HITMAN jest możliwe tylko do 3 maja (włącznie). Co ciekawe, żeby zaklepać trial tej produkcji, nie musicie posiadać aktywnego abonamentu PlayStation Plus.

Reklama

Warto tu też zaznaczyć, że użytkownicy napotkali już problemy związane z dodaniem HITMAN do konta. Jeśli macie już zakupiony „Epizod 1: Paryż”, to na ten moment, zakup pozostałych części pierwszego sezonu może być niemożliwe. Jest to jednak problem tymczasowy, z którym IO Interactive stara się uporać. Nie wiemy też na ten moment, czy po zakończeniu triala, będzie można zostawić sobie grę w kolekcji na zawsze. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń.

Jeśli jesteście posiadaczami PlayStation Plus, to od 5 maja będziecie mogli za darmo pobrać takie gry jak Cities: Skylines czy Farming Simulator 19. Jeśli jesteście zainteresowani którymś z tych tytułów, to pierwszy sezon HITMAN powinien skutecznie pomóc Wam z wyczekiwaniem na moment ich dostępności.

Majowe PlayStation Plus spędzimy na wsi lub w mieście

źródło: twitter IO Interactive | zdjęcie: tasta.me