Dzięki PlayStation Plus zagracie w Call of Duty: WWII - już od jutra!

Dzięki PlayStation Plus zagracie w Call of Duty: WWII – już od jutra!

Gry z majowego PlayStation Plusa mogły niektórych nieco zawieść – przecież nie każdy lubi orać traktorem albo budować miasta. Okazało się, że Sony tylko ładowało manę przed wejściem z hukiem w czerwiec. Już tylko godziny dzielą nas od udostępnienia subskrybentom PS Plus gry Call of Duty: WWII. 

Call of Duty: WWII już od 26 maja w PlayStation Plus

Niesamowite rzeczy dzieją się ostatnimi czasy w PlayStation. Niektórzy jeszcze nie ograli dobrze Farming Simulatoraa tu po raz kolejny trzeba będzie się wybrać na wirtualne pola – tym razem pola walki! Na polskim profilu PlayStation na Facebooku pojawił się post zwiastujący pierwszą grę, w którą będą mogli zagrać opłacający abonament PS Plus. To nie byle jaka produkcja, bo chodzi o niespełna dwuletniego COD-a.

Zdaniem wielu, Call of Duty: WWII odkupił winy po kilku średnio udanych produkcjach z serii, prezentując znakomity tryb dla jednego gracza. Można się z tym zgadzać bądź nie, ale jeśli ktoś uważa się za fana FPS-ów i jest posiadaczem PlayStation 4, raczej nie będzie kręcił nosem na możliwość pobrania jednego z nowszych COD-ów na dysk konsoli.

Dzięki PlayStation Plus zagracie w Call of Duty: WWII - już od jutra!
Stirlitz idzie przez pole, a tu same gorące hity w PS Plus

To jeszcze nie wszystko w PS Plus na czerwiec

Call of Duty: WWII  to nie jedyna gra, którą będzie można pobrać w ramach abonamentu PlayStation Plus. Na razie profil PlayStation Polska milczy na temat drugiej produkcji, ale domyślamy się, że odpowiednie ogłoszenie zostanie podane jutro lub pojutrze.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

źródło: PlayStation Polska
zdjęcie główne: BagoGames