PlayStation 5 w obudowie ze złota? Bardzo proszę!

Brytyjska firma Truly Exquisite opublikowała wizualizacje swojej koncepcji obudowy konsoli PlayStation 5. Dla miłośników drogich błyskotek to będzie pozycja obowiązkowa!

Reklama

Gdy zwykłe PlayStation 5 jest zbyt mało prestiżowe

Istnieje grupa ludzi, którzy wprost przepadają za estetyką typową dla bizantyjskich pałaców. Wnętrza przepełnione dziełami sztuki i drogimi ozdobami wykonanymi z metali szlachetnych to dla nich wymarzone otoczenie do spędzania wolnego czasu. Do takiej koncepcji nijak nie pasowałyby konsole nowej generacji, zwłaszcza PlayStation 5, które w końcu cechuje się nowoczesnym, świeżym wzornictwem.

Na szczęście, właśnie znalazł się sposób na to, by połączyć wodę z ogniem. Firma Truly Exquisite opublikowała swoją koncepcję obudowy do najnowszej konsoli od Sony. Wykonano ją z 24-karatowego złota.

PlayStation 5 ze złota
fot. Truly Exquisite via PlayStation Universe

Tylko dla wybranych

Na zakup PlayStation 5 w tak niezwykłej obudowie będzie mogła pozwolić sobie jedynie garstka osób. Wszystko dlatego, że złota edycja konsoli będzie towarem ściśle limitowanym. By ją nabyć trzeba będzie się pospieszyć i liczyć na sprzyjające szczęście. Przyda się również odpowiednio zasobny portfel i gotowość do wydania niebagatelnej sumy pieniędzy na coś, co działa dokładnie tak, jak każda inna konsola tej generacji. Jak niebagatelnej? Tego jeszcze, niestety, nie wiemy. Truly Exquisite informuje jedynie, że złote PlayStation 5 będzie kosztowało kilka tysięcy funtów brytyjskich.

Zbyt tania? Spokojnie, będą droższe

Jeżeli 24-karatowe złoto jest dla kogoś materiałem zbyt oklepanym i chciałby, żeby jego konsola miała jeszcze bardziej wyróżniającą się obudowę, również będzie mógł liczyć na pomocną dłoń wyciągniętą przez tą brytyjską manufakturę. W sprzedaży pojawi się również PlayStation 5 wykonana z różowego złota, będzie też wersja platynowa.

https://www.youtube.com/watch?v=cy7pco9BAVQ

Ja jednak podziękuję

Do mnie takie zmiany w wyglądzie konsoli następnej generacji od Sony nie przemawiają, dlatego zapewne zdecyduję się na nudną, pospolitą, zwyczajną wersję, która na półkach sklepowych powinna pojawić się przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia.

Gdyby ktoś jednak skusił się na nabycie uszlachetnionej PlayStation 5, chętnie zobaczę, jak będzie prezentować się w jego luksusowym apartamencie. Zanim jednak w pełni skupimy się na konsolach nowej generacji, zachęcam do lektury podsumowania gier, które ukazały się na obecnie dostępną generację PlayStation.