Reklama

Wysepki do testowania PlayStation 5 dostrzeżone w Wielkiej Brytanii

Premiera PlayStation 5 zbliża się wielkimi krokami, a więc powoli zbliża się czas, kiedy pierwsi gracze będą mogli potestować możliwości nowej generacji konsol. Potwierdzają to wysepki PlayStation o wymownym motywie kolorystycznym, które zostały dostrzeżone w Wielkiej Brytanii.

Reklama

Biało-niebieska wysepka, czyli PlayStation 5 w elektromarkecie

W internecie pojawiło się zdjęcie, które z pozoru mogłoby mówić niewiele. Ot, biało-niebieska, niewielka wysepka oznaczona logo PlayStation 5. Gdzie? W sklepie z elektroniką w Wielkiej Brytanii – zresztą, rzućcie sami okiem – wpis udostępnił na Twitterze @IronCoreGame.

Wystarczy jednak krótką chwilę zastanowić się nad motywem kolorystycznym, aby uświadomić sobie, że to raczej zapowiedź czegoś więcej. Ewidentnie mamy do czynienia z brandowaniem w kierunku PlayStation 5.

PlayStation 5 może przyciągnąć tłumy

Współdzielenie pada przez tłum graczy chętnych na pobawienie się padem DualSense choć przez chwilę brzmi wręcz nierozsądnie, prawda? Aktualna sytuacja na świecie sprawia, że warto pomyśleć o dodatkowych środkach ostrożności i z tego powodu ta niewielka wysepka wydaje się być wręcz nieprawdopodobna.

Z drugiej strony, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby żeby ta skromna lokacja skupiała się na jednoosobowych prezentacjach w asyście pracownika zatrudnionego przez PlayStation, który będzie dbał o odkażanie rąk czy też dezynfekcję samego sprzętu pomiędzy poszczególnymi kwestiami.

Dzisiaj Currys PC Store, jutro cały glob?

Na ten moment w sieci pojawiło się wyłącznie to zdjęcie. Zważywszy na podkreślenie przez autora, że mówimy o Zjednoczonym Królestwie i charakterystyczny wygląd sklepu możemy stwierdzić, że wysepka pojawiła się w Currys PC World.

Czy tego typu „areny” będą powszechne w innych sklepach i pojawią się również w Polsce? Tego niestety nie wiemy – porównując tę strefę do tego, co działo się przy okazji PlayStation 4, nie sposób nie stwierdzić, że Sony mocno ogranicza działania. Zresztą nie ma w tym nic dziwnego. Pytanie, w jaki sposób wpłynie to na możliwość poznania PlayStation 5 przed premierą lub wkrótce po debiucie konsoli.

Wysepka do testowania PlayStation 5