Play z nową ofertą na kartę: środki aktywne na zawsze?

Dzisiaj sieć Play zaprezentowała nową ofertę dla użytkowników, którzy nie chcą przechodzić na ofertę typu MIX lub abonament. Propozycja firmowana jest hasztagiem #nicNIEprzepada.

Głównym wyróżnikiem oferty Play jest trwałość środków, które zgromadzicie na swoim koncie. Jeśli zasilicie swój numer telefonu kwotą z przedziału 5-300 złotych, możecie być spokojni o to, że po jakimś czasie operator nie zamrozi Waszych środków i każe Wam ponosić jakieś dodatkowe koszty.

W ramach Play odNowa, sieć gwarantuje Wam także to, że pakiety gigabajtów, które dla coraz większej ilości użytkowników mają znaczenie priorytetowe, również nie przepadną. Dodatkowo, w ramach oferty Stan Darmowy, możecie aktywować nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich z sieci Play. Aby aktywować usługę, konto musi posiadać jakieś środki.

Zobacz także: Konferencja Play na YouTube

Nową taryfę można aktywować wysyłając kodem *163*20#. Pamiętajcie jednak o tym, że Play wprowadza tutaj mały – acz w pełni zrozumiały – haczyk: jeśli Wasze konto nie przejawia żadnej aktywności, z Waszej puli środków będzie pobierana miesięczna opłata wynosząca 2 złote. Pod pojęciem braku aktywności operator rozumie brak doładowań, brak korzystania ze środków na karcie (czyli telefonowanie, SMS-owanie, surfowanie po sieci). Operator nie stawia tutaj żadnych limitów typu 15 minut rozmów czy też 10 SMS-ów. Konto zostanie uznane za aktywne, jeśli nawiążecie chociażby jedno połączenie telefoniczne.

Ofertę można rozbudować następującymi pakietami:

Z regulaminami usług możecie natomiast zapoznać się tutaj.

Jak oceniacie nową ofertę operatora? Skorzystacie z niej?

źródło: Play na YouTube, opr. własne